Napsali jste nám...

Dobrý den, chtěl bych objednat konzultaci k posouzení stavu plastových oken v panelovém bytě (jedná se o okna ve 3 místnostech). V zimě dochází k velkému orosení skla, při zavírání dochází někdy k drhnutí, při velmi prudkém dešti dochází k průsaku. Děkuji.
M. P., Ostrava
12. 5. 2024  


Zdravím, potřeboval bych zpracovat nabídku na výměnu těsnění oken a jejich seřízení.
1. balkonové dveře: 2 200 x 1000 mm
2. okno: 1 000 x 1000 mm
Popřípadě ještě výměna těsnění 5 ks střešních oken (uvidíme na základě prohlídky).
S pozdravem

A. P., Olomouc
8. 4. 2024


Dobrý den ,
potřebovala bych co nejdříve servis oken. Bydlím ve 12.p. a okna na návětrné straně mi hvízdají a dnes při silném dešti mi tekla voda dovnitř .
S poděkováním a přáním hezkého dne

R. K., Olomouc
23. 3. 2024


Dobrý den. V nedávné době mě oslovil váš technik pan Martin Reh a nabídl posouzení stavu oken a dveří. Následně přijel další technik a vše promazal a seřídil. Se službou jsem spokojen a rád bych nechal zkontrolovat další dveře. Jednalo by se o 21 balkónových dveří v bytovém domě na náměstí. Potřeboval bych nejprve znát přibližnou cenovou náročnost, abych věděl, zda musíme seřízení dveří zahrnout do plánu oprav, nebo můžeme rovnou objednat. Předem děkuji. 

V. J., Znojmo
12. 3. 2024


Dobrý večer,
měl bych zájem o kontrolu a konzultaci stavu plastových oken a výměnu stínící techniky.

R. B., Pavlice
18. 2. 2024 


Dobrý den, mám zájem o servis a doplnění žaluzií popř. i servis oken. Jednalo by se o 16 oken servis žaluzií, kde je třeba doplnit silikonová lanka, někde i řetízky a na 2 oknech žaluzie nejsou. Ty bych chtěla doplnit. Některá okna bude třeba seřídit. Poskytujete bezplatnou konzultaci a cen. nabídku na místě zdarma?
Předem děkuji za odpověď.
M. Š., Zlín
3. 1. 2024 


Dobrý den,
u jednoho okna potřebuji jistě seřízení - netěsní u dalších 13 předem posouzení a podle výsledku případný servis. Typ oken plastová (Vjačka) stáří 24 let.

7. 10. 2023

Z.T., Ostrava - Krásné pole


Dobrý den, 4 francouzská dřevěná okna (trojsklo od fy TWW) po přelakování špatně těsní. Pravděpodobně budeme potřebovat vyměnit těsnění. Okna pořízena v r. 2006.
Navrhněte, prosím, termín opravy.

12.9.2023

Z.N., Kunín 


Vážená paní, vážený pane.
Jsme vašimi spokojenými zákazníky a rádi bychom opakovaně využili služeb, které nabízíte a objednali servis / seřízení vchodových dveří v našem bytovém domě (první vchod), případně konzultovali nacenění nového mechanismu zavírání dveří. V případě, že máte dostupnou kapacitu techniků, poprosili bychom co nejdříve. :-) Děkuji a zdravím,

28.8.2023
J. P., Vizovice 


Hezky den,
meli bychom zajem o konzultaci i opravu okna, ktera jsou cca 20 let stara.potrebovali bychom vymenit spodni panty u okna v kuchyni - jsou zrezla.
Dekuju a jsem s pozdravem.
20.8.2023 

V.K. Frýdek - Místek


Dobrý den v našem domě na ulici Oty Synka provádíte servis vchodových dveří.
Měla bych zájem o servis plastových balkónových dveří- špatné panty, momentálně je máme vysazené,, kdyby jste se na to přišli podívat co nejdříve budu jen ráda.

14.7.2023
J. B. Ostrava


Dobrý den,
rád bych se zeptal, zda provádíte opravy plastovych oken. Stalo se nám u balkonových dveří, že vypadl spodní závěs, tudíž drží pouze na horním otvíravém pantu. Z toho spodního asi úplně vypadly/ zkorodovaly šroubky.
V případě, že lze Vámi opravit, prosím o orientační cenu opravy.
Předem díky za info

9.5.2023

M.K., Petřvald u Karviné 

Dobrý den,mam eurookna a potřebuji zkonzultovat zda je vyměnit nebo stačí seřídit, Děkuji
A. L., Varnsdorf
8. 5. 2024  RD 11 plast.oken, stáří 21 let, prosím o konzultaci v rámci servisu (seřízení, kontrola těsnění a mechaniky atd.), navržení stínících prvků a sítí.
Případně v rámci možností servis klimatizace Acond. Děkuji.

Z. M., Orlová
7. 4. 2024


Dobrý den. Poptávám seřízení 6 okenních křídel a 1 balkonových dveří. U 2 křídel a balkonových dveří i výměnu těsnění. Prosím o nezávaznou kalkulaci a cenovou nabídku.

D. O., Bělkovice
22. 3. 2024


Dobrý den, máme doma dvě dvoukřídlá okna, tři menší okna v kuchyni a dvoje balkonové dveře (jedny dvoukřídlé a jedny jednokřídlé). Všechno je to systém REHAU. Obzvlášť ty dveře jdou špatně zavírat a bylo by potřeba je seřídit. Bylo by možné domluvit prohlídku technika a nacenění? Děkuji.

M. F., Olomouc
9. 3. 2024


Dobrý den, jménem naší firmy bych vás chtěl požádat o vypracování cenové nabídky na opravu a seřízení (zhruba 13 ks) oken. V případě zájmu mohu zaslat fotografie a domluvit prohlídku na místě.
M. B., Ostrava
13. 12. 2023 


Dobrý den, potřebovali bychom v panelovém bytě provést seřízení a promazání oken (4 ks) a balkonových dveří (3 ks).
Děkuji
L. N., Olomouc
3. 10. 2023


Prosím o konzultaci ohledně pozáručního servisu Eurooken a dveří v menším rodinném domku v Bystřici p.H.

26. 9. 2023

J.Ž., Bystřice pod Hostýnem 


Dobrý den, potřebovali bychom seřídit okna. Dále těsnění v oknech pouští černou barvu na rámy a celkově nevíme, zda je nutné ho impregnovat nebo vyměnit.
Chtěli bychom na oknech vyměnit kliky za nové a vyměnit venkovní rozpadající se plastové okapničky. Celkově dát okna do pořádku. Po seřízení/renovaci bychom řešili stínící techniku. Děkuji za info.

8.9.2023

Z.V., České Budějovice


Dobrý den, máme porouchané okno, klika od okna se protáčí, okno nejde zavřít a vypadá to, že špatně drží v pantech. Nedávno jsme s Vámi řešili opravu dveří a byli jsme velmi spokojeni. Budu rád, když se ozvete co možná nejdříve.
S pozdravem
28.8.2023

M.B. Ostrava 


Dobrý den, potřebovali bychom zkontrolovat jedno z našich plastových oken. Již pár dnů, lze jen velmi těžko či vůbec otočit klika tzv. "na větračku" směrem nahoru, klika klade odpor, takže je téměř nemožné ji otočit. Potřebovali bychom vědět, kolik přibližně takováto oprava stojí.
S pozdravem,

18.7.2023
L. R. Karviná 


Dobrý den, dostala jsem na vás kontakt od kamarádky a chtěla jsem vás poprosit o servis oken v bytě. Přidala by se ke mně i sousedka. Bylo by to možné? Praha 10, Strašnice

25.7.2023
B.S. Praha 10 


Problém se zavíráním plastových balkonových dveří. Z vrchní části kování, která při pohybem klikou umožňuje otevření, vypadly šroubky.

O.L., Havířov

4.5.2023 


Dobrý den ,potřebovala bych seřízení 4x dvoukřídlé okno a nejspiš bude potřeba i výměna těsnění.

A.K., Ostrava

17.4.2023 


Dobrý den, rád bych využil Vaších služeb a nechal si nacenit výměnu těsnění + servis oken v bytě 2+1 v Ostravě Porubě a montáž "zámku" na balkonové dveře (kování Maco).Děkuji za zpětnou vazbu a přeji hezký zbytek týdne.

24.3.2023

P. N., Ostrava


Dobrý den,
potřebovali bychom seřídit plastové vstupní dveře (6 kusů) na našem pracovišti Orlová - Lutyně. Jedná se o vstupy do budovy (jednotlivé třídy + spojovací lávka mezi pavilony).
Děkujeme.

Mateřská škola, Orlová

2.2.2023


Dobrý den,
ráda bych Vás prosila o kontrolu oken v panelákovém 3+1 bytě (6 okeních křídel, 1 ks balkónové dveře) a případně o cenovou kalkulaci na jejich seřízení.
Děkuji! S pozdravem,
A. H., Olomouc

17.3.2023


Dobrý den máme vypadlé okno a nemůžeme jo zavřít. Nevím co mám dělat a můžete přijet co nejdřív. Dnes nebo zítra děkuji

L. F., Ostrava

15. 12. 2022 


Dobrý den potřeboval (konzultovat )bych poradit co s okny na kterých se sráží vlhkost a v rozích kde jsou panty se začaly objevovat mokré fleky .
Po konzultaci bychom se nejspíš rozhodli na vypracování cenové nabídky na opravu tohoto problému.
Děkuji za odpověď.

K. R., Vratimov

14. 12. 2022


Dobrý den, máme okna od firmy Drutex, 3-skla, kování Maco. Rok výroby 2021, dům po rekonstrukci. Francouzským oknem a minimálně jedním oknem v pokoji mi silně táhne, i když změním přítlak. Potřeboval bych daná okna seřídit, případně zkontrolovat. Děkuji

P. H., Přerov

2. 12. 2022


Dobrý den,
prosím o objednání termínu pozáručního servisu oken v bytu v Havířově. Po výměně oken máme plíseň v celým bytě i když větráme a topíme, takže si myslím, že by to mohl být problém oken. Už 3 rokem to řeším s výrobcem, ale je jim to jedno.
Je to byt 3+1.
Předem děkuji
O.M., Havířov

1.12.2022


Dobrý den, měl bych zájem o konzultaci a pozáruční servis plastových oken ( zavírání, těsnění....) 

J. N., Přerov

4.11.2022


Dobrý den,
potřebujeme prosím kontrolu oken v našem panelákovém 3+1 bytě a cenovou kalkulaci na jejich seřízení na zimní režim.
Děkuji!

24.10.2022

P.M., Olomouc


Dobry den potřeboval bych vyměnit těsnění v oknech.

P. M., Přáslavice

27. 11. 2022


Dobrý den máme vytrženou kliku na balkonových dveřích.

L.O., Olomouc

14.11.2022


Poptávám pozáruční servis plastových oken a dále nabídku na venkovní žaluzie na 7 oken.

19.10.2022

M.B., Lukov u Zlína


Dobrý den . Chtěl bych seštelovat okna, promazat a co by bylo potřeba dle stavu. Jedno okno nedovírá pravý horní roh, je tam mezera. Asi tam bude ulomený něco z kování . Díky s pozdravem

P.J. Slatinice

10.10.2022  


Dobrý den,
Měl bych zájem o konzultaci a případný servis oken. Bohužel nemám žádný dokument o dřívějším seřízení ani instalaci.
Nejvhodnější termíny jsou pro mě pondělí nebo úterý.

D.T., Praha

18.11.2022


Dobrý den, díky doporučení mých rodičů bych chtěla požádat o servisní prohlídku oken.

15.10.2022

M. V., Opava


Dobrý den máme vytrženou kliku na balkonových dveřích.

L.O., Olomouc

14.11.2022


Dobrý den, potřeboval bych celkový servis na tři okna v panelovém domě. Seřízení, promazání atd. V jaké cenové relaci by se takový servis pohyboval? Děkuji.

M.D., Tábor

10.11.2022


Dobrý den,
Pokud provádíte servis oken, včetně promázání kování obracím se na Vás s poptávkou týkající se cca 220 oken v domě.
Termín: leden 2023Děkuji za odpověď
S.R., Ostrava

10.11.2022


Dobrý den,
potřebujeme prosím kontrolu oken v našem panelákovém 3+1 bytě a cenovou kalkulaci na jejich seřízení na zimní režim.
Děkuji!
P.M., Olomouc

Dobrý den. Chtěl bych seštelovat okna, promazat a co by bylo potřeba dle stavu. Jedno okno nedovírá pravý horní roh, je tam mezera. Asi tam bude ulomeny něco z kování. Díky s pozdravem

P.J., Slatinice

10.10.2022


Dobrý den, po osobní konzultaci posílám počet křídel: 1.pok. byty - 4 byty* 6křídel, 2.pok.byty - 2 byty*7křídel + balk.dveře, 3.pok.byty - 4byty*10křídel + balk.dveře.
Zatím moc děkuji, Kölbel

J. K., Ostrava

13.10.2022


Dobrý den,obracím se na Vás s prosbou o konzultaci zdarma resp.na pozáruční servis na 2ks vstupních plastových dveřích (netěsnost a na jedněch poškozené těsnění).Montáž jedněch v r.2002 fa Wiplast ..profily KBE a druhé dveře Alumont Plast r.2012...profily Rehau. Děkuji. S pozdravem a přáním příjemného dne.

J.K. Kobeřice

2.10.2022

Dobrý den, potřeboval bych opravit obvodové kování terasových dveří a seřízení oken.

T. B., Čeladná

28.9.2022

Dobrý den,
Potřeboval bych prohlédnout a seřídit 3 dvoudílné okna a na ostatních 10-ti oknech, se poradit, co s nimi provést. Prosím, ozvěte se přes SMS, neboť nerad nezvedám cizí tel. čísla. Děkuji za pochopení. Děkuji, za jakoukoliv odpověď.

D.T., Dolní Domaslovice

18.9.2022


Dobrý den,
poptávám jako předseda výboru SVJ v Ostravě servis plastových oken a dveří včetně servisu žaluzií.
Jde o okna ve společných prostorách domu a 12 bytových jednotek.
Pokud máte zájem zúčastnit se našeho výběrového řízení, odpovězte na výše uvedený e-mail ať se můžeme domluvit na dalším postupu/schůzce.

Děkuji a přeji pěkný den
za výbor SVJ...

L.H., Ostrava

22.9.2022Dobrý den, mám zájem o kontrolu a seřízení plastových oken v bytě. Jedná se celkem o 4 pokoje, z toho dva vč. balkonových dveří. Děkuji

J.Š., Přerov

18.9.2022


Dobrý den.
Obracím se na Vás ohledně seřízení plastových oken (montáž 2011) a opravy žaluzií (nefunkční úchytky na korálky a přetržený fixační silon). Jedná se o rodinný dům.
Děkuji.
Š. K., Bělkovice
14.9.2022 


Dobrý den,

mám v bytě 5 oken (z toho dvě stará, která mají v zimě tendenci se rosit a plesnivět), 1x francouzské okno a pak ještě jeden výstup (balkonové dveře) na zahradu. Rád bych udělal servis těch 2 starých oken a rychlou kontrolu/konzultaci o oknech a dveřích nových (nové = 2 roky nové). Nyní by možné se na něčem takovém domluvit?

Děkuji, s pozdravem

A.P., České Budějovice 

9.9.2022

Dobrý den, chtěl bych provést seřízení chodu oken a kontrolu těsnění oken v RD.

J.G., Stará Ves nad Ondřejnicí

7.9.2022 


Jedná se o byt 3+1 v panelákovém domě, prosím raději telefonujte, děkuji
manželé V.

J.V., Vratimov

2.9.2022

Dobrý den, potřebovala bych zajistit opravu plastového okna - nefunguje otevírání/zavírání.

M.O., Olomouc

7.9.2022 


Dobrý den,hledám firmu pro pozáruční servis plastových oken v celkem 48 bytech,dva vchody.
Žádám o konzultaci.
předseda představenstva D. V.

BD, Ostrava - Poruba

2.9.2022


Dobrý den, potřebovala bych opravit balkonové okno, které mi bohužel celé vypadlo z pantu, plus se kouknout na zoubek i ostatním oknům v bytě. Mohli bychom se domluvit na prohlídku a nabídnutí ceny? Děkuji a přeji krásný den

K.M., Ostrava

30.8.2022


Dobrý den,
Po letech by si naše plastová okna zasloužila odborný servis, zároveň uvažujeme o sítích proti hmyzu, proto bych se ráda poradila o možnostech. Děkuji předem.

L. K., Frýdlant nad Ostravicí

4. 8. 2022

Mám problém se zavíráním dveří (francouzské dveře).
Zároveň bych chtěl pořídit klimatizaci (multisplit...) do 3 místnosti v patře RD.

A. O., Lomnice nad Lužnicí

3. 8. 2022

Dobrý den, nefunguje zavírání (klika) u okna, je tedy otevřená ventilačka nebo mikro větrání, tudíž okno ani nejde naplno otevřít sni zcela zavřít. Děkuji za odpověď

P. V., Ostrava

10. 6. 2022


Dobrý den,hledám pro naše BD firmu, která by na začátku října t. r. provedla v našem panelovém domě (98 bytů) servisní prohlídku a následnou případnou opravu plastových oken a balkonových dveří. V domě máme 225 ks třídílných oken, 52 ks jednodílných oken, 52 ks balkonových dveří a 17 ks sklepních okének. Okna od společnosti VEKRA byla osazena v roce 2005.

L.H., Praha 10

8.6.2022


Dobrý den, potřeboval bych opravit a seřídit balkónové plastové dveře, nelze je úplně dovřít, zůstane vždy otevřený ventilační otvor. Možná bude nutné vyměnit kování.
Prosím o kontakt a domluvu termínu opravy v Ostravě Svinově.

L.H., Ostrava

15.4.2022


Prosím o nabídku seřízení oken - 9x dvoukřídlé okno, 2x jednokřídlé okno malé, 1x dvoukřídlé balkónové dveře, 1x vchodové dveře a opravu kování jednoho velkého okna - nejde otevírat ventilace. Vše jsou dřevěná eurokokna/dveře 68 mm s kováním ROTO NT v rodinném domě.

P.Ř., Borovany

25. 03. 2022


Dobrý den,mám zájem o konzultaci i servis plastových oken v bytě.Děkuji za zpětnou vazbu,

A. H., Ostrava

21. 03. 2022


Dobrý den, chtěl bych poprosit o konzultaci technika na pozáruční servis oken. Kolem oken profukuje a kliky nejdou dotáhnout do pozice, kdy je okno úplně uzavřeno. Plastová okna výrobce Omlux.Děkuji.

M. W., Ostrava

20. 03. 2022


Dobrý den,

jsem předseda samosprávy bytů v majetku SBD Vítkovice.

Máme zájem o servis oken v našich 2 domech, 4 vchodech, 69 bytů.

Jedná se základní servis oken - utažení, promazání.Prosím o informaci, zda by měla firma o naši zakázku zájem?V jakém termínu by došlo k realizaci?Prosím o nabídku ceny.

Předpokládám, že zájem budou mít cca 2/3 bytů.

Někteří budou určitě potřebovat i výměnu těsnění, klik, ale to pak bude řešeno individuálně.Prosím o informace na můj e-mail.Děkuji.

R.P., Ostrava-Dubina

22. 02. 2022


Dobrý den,

tímto bych Vás chtěl poprosit o cenovou nabídku předpokládané náklady na kompletní servis (pokud máte v naší lokalitě pobočku partnera) okenních výplní panelového domu. Převážně členění tříkřídlová okna ve všech bytech včetně chodeb a společných prostorech v počtu: tříkřídlá - 31ks, balk.sestava (dveře,okno) - 8ks, sklep malé 4ks

předem děkuji za nabídku

R.D., Kamenice nad Lipou

21. 02. 2022


Prosím o cenovou kalkulaci předokenních rolet v paneláku. Rozměry : š. 165 cm

výš. 148 cm

stejné 2x

hliníkové, bílé barvy, ruční ovládání levé.

A.G., Frýdek-Místek

10. 02. 2022


Dobrý den, měl bych zájem o servis u oken v bytě. Výměna těsnění, kování, okna se rosí, dělá se v nich plíseň.

Děkuji za nabídku

Š.M., Fulnek

31. 01. 2022


Dobrý den, potřeboval bych opravit zámky u balkonových dveří. Balkonové dveře se velmi špatně zajišťují a při výklopu ventilačky se otevřou celé dveře. Děkuji.

I.P., Ostrava

19. 01. 2022


Dobrý den.

Máme v bytě posuvné plastové dveře z profilu GEALAN řady S8000 IQ opatřené kováním ROTO NT. Spodní kování nedávno prasklo.

Zatím jsme nenašli specialisty, kteří by opravu provedli. Všichni se vymlouvají, že to kování se už nevyrábí. Nebyla by to pro vás výzva?

Děkuji.

J. Č., Frýdek-Místek

10. 01. 2022


Dobrý den,

prosím potřeboval bych seřídit a opravit těsnění u plastových oken a dveří na balkon.

Děkuji

J. F., Dobrá

13. 12. 2021


Dobrý den. Poptávám pozáruční servis plastových oken. Jedná se o 5 okenních tabulí kdy 4 ks tvoří tzv. dvojokna a jedna je jednoduché okno.

L.K., Štěpánovice

12. 12. 2021


Dobrý den, prosím o prohlídku a kalkulaci seřízení a servisu oken a dveří na balkón v bytě. Tvoří se na nich kondenzace a profukuje. Jedno okno drhne při používání v létě. Děkuji.

D.K., Ostrava

05. 12. 2021


Dobrý den,
měla bych zájem o servis oken. Nevím o jakou značku oken se bohužel jedná, jelikož okna dělal předchozí majitel bytu. V rámci servisu oken bych měla zájem o přetěsnění rámů i křídel, výměnu všech krytek a celkové seřízení. Jedná se o 5 dvoukřídlých oken a jedny balkonové dveře.

M. V., Odry

22.5.2022


Dobrý den - potřebujeme opravit otvírání - klika na eurookně okně děkuji 

T.R., Terlicko Hradiště

31. 03. 2022


Dobrý den, potřeboval bych vyměnit horní pant otevíravého plastového okna včetně rámového dílu a čepu na okně značky Sonarol. Nejedná se o výklopné okno. Ulomil se mi díl na horizontální částí kování okna, který drží aretační šroub a pouze okenní díl se již neprodává, tedy nutno vymenit i část díl s čepem, který drží v rámu. Děkuji za nabídku

M. D., Vyšní Lhoty

28. 03. 2022


Dobrý den přejí, hledám firmu, která by mi dokázala přetěsnit a seřídit vchodové dveře + francouzské okno na terasu. Jedná se o dřevěný materiál. V jarním období se mi do rodinného domu tlačí mravenci a při pohledu na ,,škvírky ,, je mi jasné, kde najdou cestu. Snad se obracím na správné místo.

M. B., Ostrava

14. 03. 2022


Dobrý den,

rádi bychom, abyste v našem domě provedli kontrolu stavu všech oken. Děkuji a přeji pěkný den.

N. H., Teplice

13. 03. 2022


Dobrý den, žiji v panelovém domě a chtěla bych Vás požádat o kontrolu oken v bytě 3+1. Jedná se mi o kontrolu těsnění, pantů a seřízení klik, aby se daly dobře otáčet.Také o radu se zabezpečením oken kvůli dětem.Děkuji

Z. Ch., Ostrava

09. 03. 2022


Hezký den,

měl bych zájem o servis /přetěsnění a seřízení/ oken rodiného domu v Kostelci na Hané. Ideálně někdy v měsíci dubnu. Prosím kontaktujte mne. Děkuji vám.

M. D., Kostelec na Hané

28. 02. 2022


Prosím o cenovou kalkulaci výměny hliníkové bílé předokenní žaluzie š.150 v 150cm, ruční ovládání vlevo.

M.Z., Uh. Hradiště

20. 02. 2022


Přestěhovali jsme se do nového bytu kde je nutný servis oken. V některých místnostech je slyšet pískání - houkání zřejmě zapříčiněnou špatným servisem oknem nebo žádným. Rádi bychom tedy slyšeli radu odborníka, vybrali správně řešení.

J.B., Ostrava

20. 02. 2022


Dobrý den,

Koupili jsme dům, kde před 20 lety byly měněny okna za plastová. Chtěl bych si u vás objednat kontrolu stavu oken a seřízení, neboť přes ně dost táhne.

K.J., Ostrava

18. 02. 2022


Dobrý den, mám problém s plastovým oknem na bytě, které nejde otevřít na ventilačku a v rámci toho bych chtěla zkontrolovat i druhé okno, které se jeví, že časem by mělo stejný problém.

L.B., Hlučín

07. 02. 2022


Dobrý den, potřebujeme zkontrolovat a vyměnit těsnění dřevěných eurooken.

Firma SKY, Frýdlant nad Ostavicí

26.01.2022


Dobrý den,

potřebovala bych prosím seřídit plastová okna, případně doplnit těsnění. Děkuji

K.Š., Opava

20. 01. 2022


Chtěl bych objednat prohlídku a následný servis-opravu-výměnu kování plast.oken bytu v panelovém domě.Jedná se o :

a/.2ks- balkonové dveře (kování otvír.+vykláp.) b/.2ks-okno 60x145cm (kování otvír.+vykláp.)

c/.2ks okno120x150cm (kování otvír.+vykláp.)

J. F., Praha

19. 01. 2022


Dobrý den, prosím o seřízení a servis oken a dveří v rodinném domě. Jedná se o 7 oken, 2 balk. dveře a jedny plastové vchodové dveře Děkuji.

A. Š., Stará Ves nad Ondřejnicí

17. 01. 2022


Dobrý den potřeboval bych opravit balkonové dveře poškozené "kování a panty". Chtěl bych se zeptat, kolik by to u vás stalo, popřípadě zda je možná nějaká konzultace. Předem děkuji za odpověď.

M.Z., Ostrava

17. 01. 2022


Dobrý den,

Chtěla bych servis všech oken v 3+1 bytě.

Všechny se rosí.

J. J., Ostrava

23. 12. 2021


Dobrý den,

poptávám opravu / seřízení balkónových dveří.

Kování je Roto Centro 101.

T.W., Hlučín

14. 12. 2021


Dobrý den, potřeboval bych seřídit, opravit těsnění u oken, francouzského okna (profukují). U dveří na balkón drhne klika, chtělo by to taky seřídit.

Děkuji

J.J., Bílovec

30. 11. 2021


Dobrý den,

doma nás trápí každodenní rosení oken ve všech místnostech a v těchto dnech je to nejhorší. Pod okny na parapetu se tvoří loužičky ze stékající vody. Předem děkuji za kontaktování.

M.K., Ostrava

29. 11. 2021


Dobrý den,

chtěl bych Vás požádat o servis všech dřevěných oken v rodinném domku. U balkónových dveří drhne klika a u jednoho okna pravděpodobně bude třeba vyměnit rohového kování (asi Maco). Děkuji. S pozdravem.

J.Z., Václavovice

24. 10. 2021

Zpracování osobních údajů

Informační memorandum naleznete zde