OKENNÍ SÍTĚ - SÍTĚ PROTI HMYZU

Ekodoma se zabývá prodejem a montáží okenních a dveřních sítí proti hmyzu, ať už klasické v hliněném rámu nebo plisované stahovací sítě.
Rádi Vám poradíme s výběrem a nabízíme bezplatné zaměření.

Okenní sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu

Ekodoma - Sítě proti hmyzu
Ekodoma - Sítě proti hmyzu

Síť proti hmyzu představuje nejúčinnější ochranu proti hmyzu. Síť je z jemné síťoviny, v pevném rámu a je vhodná pro plastová, dřevěná a hliníková okna a dveře. Dodávané sítě vynikají svojí nenápadností, odolností a vysokou životností. Chraňte svůj domov při větrání ve dne, v noci.

Plisované sítě proti hmyzu

Stahovací sítě proti hmyzu

Ekodoma - Plisované sítě proti hmyzu
Ekodoma - Plisované sítě proti hmyzu

Plisované sítě proti hmyzu na okna a dveře jsou ideálním řešení pro místa, kde je potřeba, aby síť proti hmyzu byla posuvná např. na okně k vyhlédnutí, zalití květin na parapetu. 
Dále jejich využití oceníte, místo klasických balkónových sítí v pevném rámu, na terasách, v bazénovém zastřešení, u francouzských oken.  
Instalace a demontáž (před zimou) je jednoduchá a zabere pár minut. Můžete si vybrat z několika barevných variant rámů.

Příspěvky z FB

Ekodoma - síť proti hmyzu
Ekodoma - síť proti hmyzu

🌞🌼🌸Jaro se nám probírá a je čas zvážit pořízení sítí proti hmyzu na okna nebo na balkónové dveře. 🍀Ekodoma nabízí velké množství různých typů okenních sítí, instalace se snadná, rychlá, bez nutnosti vrtání. Využijte možnost konzultace zdarma a kontaktujte nás ještě dnes www.ekodoma.cz 

30.3.2021: https://www.facebook.com/EkodomaSro/posts/1595571530652184 

Po zimě je potřeba věnovat pozornost i okenním sítím. Zkontrolujte, zda síť v rámu správně sedí, nechybí jí háčky a udělejte důkladnou jarní údržbu. Údržba je snadná. Stačí síť vysát, jemně omýt vodou se saponátem, popř. osprchovat. Při sprchování dbejte na co nejnižší tlak vody, ať síť nepoškodíte. 

26. 04. 2011: 

 https://www.facebook.com/EkodomaSro/posts/1614660442076626 

💡 Sundávat okenní sítě před zimou není nutné, ale pokud to uděláte prodloužíte jejich životnost. Síť sundejte, omyjte, vysušte. Síť skladujte v horizontální poloze, aby nedošlo ke zkroucení rámu.👍

05. 11. 2021: https://www.facebook.com/EkodomaSro/posts/1752644664944869 


Zpracování osobních údajů

Informační memorandum naleznete zde