OKENNÍ SÍTĚ - SÍTĚ PROTI HMYZU

Ekodoma se zabývá prodejem a montáží okenních a dveřních sítí proti hmyzu, ať už klasické v hliněném rámu nebo plisované stahovací sítě.
Rádi Vám poradíme s výběrem a nabízíme bezplatné zaměření.

Okenní sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu

Ekodoma - Sítě proti hmyzu
Ekodoma - Sítě proti hmyzu

Síť proti hmyzu představuje nejúčinnější ochranu proti hmyzu. Síť je z jemné síťoviny, v pevném rámu a je vhodná pro plastová, dřevěná a hliníková okna a dveře. Dodávané sítě vynikají svojí nenápadností, odolností a vysokou životností. Chraňte svůj domov při větrání ve dne, v noci.

Plisované sítě proti hmyzu

Stahovací sítě proti hmyzu

Ekodoma - Plisované sítě proti hmyzu
Ekodoma - Plisované sítě proti hmyzu

Plisované sítě proti hmyzu na okna a dveře jsou ideálním řešení pro místa, kde je potřeba, aby síť proti hmyzu byla posuvná např. na okně k vyhlédnutí, zalití květin na parapetu. 
Dále jejich využití oceníte, místo klasických balkónových sítí v pevném rámu, na terasách, v bazénovém zastřešení, u francouzských oken.  
Instalace a demontáž (před zimou) je jednoduchá a zabere pár minut. Můžete si vybrat z několika barevných variant rámů.

Příspěvky z FB

Ekodoma - síť proti hmyzu
Ekodoma - síť proti hmyzu

🌞🌼🌸Jaro se nám probírá a je čas zvážit pořízení sítí proti hmyzu na okna nebo na balkónové dveře. 🍀Ekodoma nabízí velké množství různých typů okenních sítí, instalace se snadná, rychlá, bez nutnosti vrtání. Využijte možnost konzultace zdarma a kontaktujte nás ještě dnes www.ekodoma.cz 

30.3.2021: https://www.facebook.com/EkodomaSro/posts/1595571530652184 

Po zimě je potřeba věnovat pozornost i okenním sítím. Zkontrolujte, zda síť v rámu správně sedí, nechybí jí háčky a udělejte důkladnou jarní údržbu. Údržba je snadná. Stačí síť vysát, jemně omýt vodou se saponátem, popř. osprchovat. Při sprchování dbejte na co nejnižší tlak vody, ať síť nepoškodíte. 

26.4.2021: https://www.facebook.com/EkodomaSro/posts/1614660442076626 

Zpracování osobních údajů

Informační memorandum naleznete zde