SERVIS OKEN PRO ŠKOLY A ŠKOLKY

Servis oken, stínící technika, klimatizace

EKODOMA nabízí pro školy a školky bezplatnou kontrolu oken a dveří.  

Nabízíme množstevní slevy na seřízení oken, stínící techniku (žaluzie, rolety) a klimatizace. 

Realizace seřízení oken, montáž žaluzií a klimatizace proběhne dle domluvy, aby byl minimálně omezen provoz školy např. v době prázdnin.  

Vybrané reference

Jsem spokojený se spoluprací s paní Durakova Anna. A chtěl bych povznést profesionální přístup zmiňované paní Durakove. Vše bylo zřetelné a obsáhlé. S pozdravem Ivo Vrba

18.10.2022


Dobrý den,

objednali jsme si u vaší firmy seřízení a opravu vchodových dveří ve dvou budovách a musím opravdu ocenit, že jste první firma, která si s naším dlouhodobě opakovaným problémem poradila.
Váš servisní technik pan Dolejší odvedl velmi precizní práci, dále nám doporučil, jak jednoduše dveře udržovat a po jeho odchodu bylo poprvé znatelné, že dveře jsou skutečně opraveny. Předchozí zkušenosti jsme takovéto neměli.
Dále musím vyzdvihnout i výbornou komunikaci se zástupkyní firmy paní Boháčkovou, vše dokáže vysvětlit a se zákazníkem komunikuje na úrovni, je vidět, že má zkušenosti a ví co říká (žádná klamavá reklama).
Identickou zkušenost s vaší firmou jsem zaznamenala i v soukromém bytě při servisním seřízení a opravě oken. Mohu všem doporučit. Servisní technik pracuje pečlivě, rychle a po sobě má perfektně uklizeno.

Mgr. Pavla Kamanová, ředitelka školy

24. 03. 2022


"Dobrý den,

Ráda bych touto cestou ještě jednou velmi poděkovala panu Gilarovi a také jeho kolegům Michalovi a Adamovi za velmi kvalitně odvedenou práci při seřízení, impregnaci těsnění a promazání plastových oken. Zvláštní poděkování patří pánům i za to, že se pustili do opravy a výměny panikové kliky ve vstupních dveřích naší školky, ačkoli součástky byly těžko dostupné. Kromě servisu oken a dveří pánové proškolili zaměstnance školky, jak s okny zacházet. Profesionalita, ochota, vstřícnost, trpělivost, jaká se běžně nevidí, určitě budu šířit chválu i mezi ostatní školská zařízení v Krnově."

Bc. Danuta Mokrášová

Mateřská škola Krnov, Jiráskova 4324. 08. 2021