STÍNÍCÍ TECHNIKA / ŽALUZIE - ROLETY

Ekodoma se zabývá prodejem a montáží stínící techniky pro interiéry i exteriéry. Nabízíme širokou nabídku stínící techniky - horizontální žaluzie, vertikální žaluzie, rolety, rolety DUO, markýzy, venkovní rolety (žaluzie) plastové, venkovní rolety (žaluzie) hliníkové. 
Rádi Vám poradíme s výběrem a nabízíme bezplatné zaměření.

Stínící technika

Vertikální žaluzie, horizontální žaluzie

Ekodoma - Žaluzie
Ekodoma - Žaluzie

Zabýváme se prodejem, instalací a poradenstvím v oblasti interiérové stínící techniky pro okna, balkóny i terasy. Konzultace a zaměření u nás je zcela zdarma a máte možnost vybrat si z široké nabídky barevných odstínů a typů.

Rolety Den a noc

Zebra, DUO, Duette, Twinroll

Ekodoma - Roleta Den a noc
Ekodoma - Roleta Den a noc

Okenní roleta Den a noc (DUO nebo Zebra) spojuje vlastnosti rolet a žaluzií. Látka rolety je utkaná ze střídajících se plných a transparentních pruhů. 

Roleta se skládá ze dvou řad této látky a jejich překrytím dochází k regulaci stínění interiéru. Látku na roletu Den a noc můžete vybírat z několika druhů látek a barev. 

Rádi Vám pomůžeme nejen s výběrem vhodné látky, ale zajistíme i instalaci a jejich záruční a pozáruční servis.

Venkovní rolety plastové

předokenní plastové rolety, venkovní žaluzie plastové

Ekodoma - venkovní rolety / žaluzie
Ekodoma - venkovní rolety / žaluzie

Plastové venkovní rolety mají termoregulační schopnost. Rolety dokážou v létě snížit teplotu v místnosti až o 7°C a v zimě naopak izolují a tím snižují náklady na energie.

Venkovní roleta je až 10x účinnější než žaluzie vnitřní.

Plastové venkovní rolety snižují hladinu hluku a chrání vaše okna před znečištěním. Další výhodou je možnost větrání přes spuštěnou roletu a regulace intenzity slunečního záření. 

Rolety lze ovládat ručně nebo elektrickým pohonem z místnosti bez nutnosti otevírání okna. 

Rádi vám bezplatně poradíme s výběrem a vše zaměříme. 

Venkovní rolety na míru, s rychlým dodáním a montáží.

Venkovní rolety hliníkové

předokenní hliníkové rolety, venkovní žaluzie hliníkové

Ekodoma - venkovní rolety / žaluzie
Ekodoma - venkovní rolety / žaluzie

Hliníkové venkovní rolety mají stejné vlastnosti jako plastové venkovní rolety tj. termoregulační schopnost, regulace hluku, ochrana proti vnějšímu znečištění oken. 

Navíc jsou díky pevnějšímu materiálu z hliníku odolnější vůči mechanickému poškození (kroupy, vloupání) a stálobarevné (nevyblednou). 

Právě vyšší bezpečnost je důvod proč si vybrat tuto variantu venkovních rolet. Rolety opět můžete ovládat ručně nebo elektrickým pohonem.

Kontaktujte nás, zdarma vám pomůžeme vybrat správnou variantu a vyrobíme vám rolety přímo na míru. Zaručujeme krátkou dobu dodání, špičkovou kvalitu a výběr z velké škály typů a barev.

Příspěvky z FB


Venkovní žaluzie se čím dál častěji instalují i na panelové a činžovní domy. 

Jaké jsou jejich výhody? 

  • delší životnost řádově desítky let 
  • v létě propouští dovnitř cca jen 3,5 % sluneční energie 
  • v zimě tlumí tepelné ztráty v topné sezóně 
  • snižují venkovní hluk ochrana oken před znečištěním, poškozením atd. ochrání váš majetek proti zlodějům (nahradí nevzhledné mříže)

Pozor! Montáž obvykle podléhá schválení od SVJ nebo od majitele domu! 

29. 6. 2021

https://www.facebook.com/EkodomaSro/posts/1660153040860699 


Venkovní rolety mají termoregulační schopnost a jsou 10x účinnější než žaluzie vnitřní. Rolety dokážou v létě snížit teplotu v místnosti až o 7°C Snižují hladinu hluku a chrání vaše okna před znečištěním. Další výhodou je možnost větrání přes spuštěnou roletu a regulace intenzity slunečního záření. Rolety lze ovládat z místnosti bez nutnosti otevírání okna. 

Rádi vám bezplatně poradíme s výběrem a zaměřením. Volejte Ekodoma +420 555 444 367 a ptejte se na Venkovní rolety na míru, s rychlým dodáním a montáží.

31. 5. 2021 

https://www.facebook.com/EkodomaSro/posts/1639503852925618 

Zpracování osobních údajů

Informační memorandum naleznete zde