STÍNÍCÍ TECHNIKA / ŽALUZIE - ROLETY

Ekodoma se zabývá prodejem a montáží stínící techniky pro interiéry i exteriéry. Nabízíme širokou nabídku stínící techniky - horizontální žaluzie, vertikální žaluzie, rolety, rolety DUO, markýzy, venkovní rolety (žaluzie) plastové, venkovní rolety (žaluzie) hliníkové. 
Rádi Vám poradíme s výběrem a nabízíme bezplatné zaměření.

Stínící technika

Vertikální žaluzie, horizontální žaluzie

Ekodoma - Žaluzie
Ekodoma - Žaluzie

Zabýváme se prodejem, instalací a poradenstvím v oblasti interiérové stínící techniky pro okna, balkóny i terasy. Konzultace a zaměření u nás je zcela zdarma a máte možnost vybrat si z široké nabídky barevných odstínů a typů.

Rolety Den a noc

Zebra, DUO, Duette, Twinroll

Ekodoma - Roleta Den a noc
Ekodoma - Roleta Den a noc

Okenní roleta Den a noc (DUO nebo Zebra) spojuje vlastnosti rolet a žaluzií. Látka rolety je utkaná ze střídajících se plných a transparentních pruhů. 

Roleta se skládá ze dvou řad této látky a jejich překrytím dochází k regulaci stínění interiéru. Látku na roletu Den a noc můžete vybírat z několika druhů látek a barev. 

Rádi Vám pomůžeme nejen s výběrem vhodné látky, ale zajistíme i instalaci a jejich záruční a pozáruční servis.

Venkovní rolety plastové

předokenní plastové rolety, venkovní žaluzie plastové

Ekodoma - venkovní rolety / žaluzie
Ekodoma - venkovní rolety / žaluzie

Plastové venkovní rolety mají termoregulační schopnost. Rolety dokážou v létě snížit teplotu v místnosti až o 7°C a v zimě naopak izolují a tím snižují náklady na energie.

Venkovní roleta je až 10x účinnější než žaluzie vnitřní.

Plastové venkovní rolety snižují hladinu hluku a chrání vaše okna před znečištěním. Další výhodou je možnost větrání přes spuštěnou roletu a regulace intenzity slunečního záření. 

Rolety lze ovládat ručně nebo elektrickým pohonem z místnosti bez nutnosti otevírání okna. 

Rádi vám bezplatně poradíme s výběrem a vše zaměříme. 

Venkovní rolety na míru, s rychlým dodáním a montáží.

Venkovní rolety hliníkové

předokenní hliníkové rolety, venkovní žaluzie hliníkové

Ekodoma - venkovní rolety / žaluzie
Ekodoma - venkovní rolety / žaluzie

Hliníkové venkovní rolety mají stejné vlastnosti jako plastové venkovní rolety tj. termoregulační schopnost, regulace hluku, ochrana proti vnějšímu znečištění oken. 

Navíc jsou díky pevnějšímu materiálu z hliníku odolnější vůči mechanickému poškození (kroupy, vloupání) a stálobarevné (nevyblednou). 

Právě vyšší bezpečnost je důvod proč si vybrat tuto variantu venkovních rolet. Rolety opět můžete ovládat ručně nebo elektrickým pohonem.

Kontaktujte nás, zdarma vám pomůžeme vybrat správnou variantu a vyrobíme vám rolety přímo na míru. Zaručujeme krátkou dobu dodání, špičkovou kvalitu a výběr z velké škály typů a barev.

Zpracování osobních údajů

Informační memorandum naleznete zde