Recenze

Lumír Šeliga

16. 10.2019

Dobrý den,

chtěl jsem pochválit pana Martina Bahulíka za skvěle odvedenou práci při servisu oken.


Milan Plačko

15. 10. 2019

Velká spokojenost s Vaším pracovníkem p.Bahulíkem. Kvalitně odvedená práce,velmi příjemné vystupování.

Děkujeme za servis na našich oknech.

Ing. Jiskra

14. 10. 2019

Dnes 14.10.2019 byl u nás proveden servis oken vaším technikem p. Bahulíkem. Chtěl bych touto cestou poděkovat za jeho práci - rychle, kvalitně a vstřícně. Okna jsou seřízena k naší spokojenosti.

Sventkovi, Budišov

09. 10. 2019

Dobrý den, chtěla bych tímto poděkovat za to,jak nám dnes p.Bahulík dokázal opravit balkonové dveře. Měla jsem zde už dvě odborné firmy, kteří si s nimi nedokázali poradit. Teprve až pan Bahulík věděl ,jak si s problémem poradit.Když začal ještě mazat těsnění a kování,byli jsme mile překvapeni.Do konce našeho roku určitě objednaváme servis celého našeho domu.Děkujeme,že se konečně dostaneme na balkón. S pozdravem Sventkovi, Budišov.

Miroslav Janušík

04. 10. 2019

Dobrý den,

chtěl bych pochválit servisního technika pana Bahulíka za provedenou práci a profesionální přístup. 

Přeji hezký den.

Jan a Lada Zemanovi, Vokov

02. 10. 2019

Dobrý den paní Bímová,

děkuji, že jste přijela, jsme s Vašimi radami spokojeni a doufám, že se v budoucnu ještě potkáme u další spolupráce.

Mohu Vám doporučit další kontakty, budeme Vás doporučovat dále našim firemním zákazníkům.

Radka, Ludgeřovice

02.10.2019

Dobrý den,

chtěla bych poděkovat panu Martinovi Bahulíkovi za servis oken. Nejen, že pan Bahulík měl profesionální přístup, tak po jeho práci jsou okna jako nová. Své práci velmi rozumí, vše nám vysvětlil a určitě u nás nebyl naposledy. Všem, kteří váhají s nemalou investicí investovat za servis oken, vřele doporučuji.

Jitka Krčmářová

02.10.2019

Dnes byl u nás váš technik, pan Bahulík.

Provedl rychlý a úspěšný servis oken a dveří a musím (a chci) jeho i vás pochválit.

Petr Kubesa, Vršovice   18.09.2019

Dobrý den.

Nedá mi to nereagovat na dnešní práci, ale i jednání a odborné znalosti p. Martina Bahulíka (pokud jsem to přečetl správně ze servisního protokolu).

Přes vaši společnost jsem si objednal seřízení a promazání oken. Když jsem uzavřel objednávku, polemizoval jsem, zda jsem udělal dobře, jelikož nemám na vyhazování a cena zakázky nebyla zrovna malá.

Tyto pochyby mi ovšem zcela vyvrátil výše zmíněný servisní technik p. Martin Bahulík. Nejen, že mi hned po příhodu zpříjemnil náladu z celého dne svým příjemným chováním a vystupováním, ale po chvilce pozorování jeho osoby při práci, jsem se utvrdil, že jsem udělal správné rozhodnutí. Práce mu šla nejen od ruky, ale upozornil mě na řadu nedostatků, které jsem já jako laik neviděl. Během práce, což málo kdo zvládá, mi stačil vyložit spoustu odborných informací, na které bych si měl dávat pozor a co bych si měl hlídat.

Abych svůj dík a pochvalu ještě vyzvedl - nepatřím k lidem, kteří plýtvají děkovnými blbostmi, spíš naopak. Chytám se možnosti jakékoliv kritiky, ale u tohoto pána jsem nenašel, co bych mu vytkl.

Jsem rád, že v dnešní době ještě existují firmy, které zaměstnávají i odborníky!! Je jich strašně málo. Hýčkejte si takovéto zaměstnance!!

Děkuji!!!

S pozdravem

Petr Kubesa

Danuše Lipová

26.09.2019

Dobrý den,

dne 24. 9. 2019 provedl v naší domácnosti pan Martin Bahulík předem smluvený servis oken. S jeho prací jsme byli naprosto spokojení. Pan Bahulík udělal nejen údržbu dle dohody, ale poradil nám i jak o okna pečovat. Byl velmi precizní a přitom příjemný. Rádi jeho služeb v budoucnu opět využijeme.

Děkuji a těším se na další spolupráci.

Jirka a Katka Zítkovi, Valšov

17.09.2019

Chceme touto cestou, poděkovat za údržbu plastových oken v našem domě. Byl u nás, dnes, pan Bahulík a je moc šikovný. Vše se zdařilo, práce mu šla od ruky a jeho vystupování je také pohodové, je příjemný.

Děkujeme a přejeme příjemný den

Miloš Urbiš, Ostrava

13.09.2019

Dovolte mi, abych touhletou cestou poděkoval panu Bahulíkovi za dnešní práci.

Odvedl profesionální výkon při seřízení oken, vše nám vysvětlil a provedl veškeré kroky údržby.

Byli jsme s jeho prací velmi spokojeni.

M. Košanová

03.09.2019

Chtěla bych poděkovat za velmi kvalitně provedenou práci vašeho technika p. Mareše a jeho kolegyně. Byli jsme mile překvapeni jejich profesionalitou, ochotou a jednáním. Okna v celém domě a někde i výměna těsnění proběhla rychle a bez problémů. Vaši firmu můžeme tak jen doporučovat. 

Ing. Vladimír Čech
předseda SVJ Školní 575, Zliv 

27. 05. 2019

Dobrý den, jménem SVJ Školní 575, Zliv bych chtěl poděkovat za profesionální práci Vašeho technika pana Daniela Mareše
při servisních pracích na seřizování oken a dveří v našem SVJ. A to jak po stránce technické, tak i při komunikaci
s klienty. Nejedná se pouze o můj názor, ale s uznáním pro jeho práci se na mne obrátili i další spoluvlastníci. Ještě jednou děkuji. 

Jana

01. 05. 2019

Veliká spokojenost s přistupem obchodního zástupce p. Goszlerem a hlavně se seřízením oken, instalací vnitřních žaluzií a sítí proti hmyzu vaším technikem D. Marešem. 

Moc děkujeme a doporučujeme!

Luboš

18. 04. 2019

Byl jsem moc spokojen. Přišel za mnou domu obchodník, vše mi ukázal a vysvětlil. Sepsali jsme objednávku a po 7 dnech přijel mladý a šikovný technik. Byl velmi ochotný, příjemný a poučil mě co pro okna dělat lépe.
Moc doporučuji.

Petra 

06. 01. 2019

Rychlé a příjemné jednání. Okna seřízena dle předběžné dohody. Naprostá spokojenost, mohu doporučit a ještě jednou děkuji. 

Další recenze naleznete zde