Recenze

Dobrý den,
chtěl bych touto cestou poděkovat celému realizačnímu teamu, který se podílel u nás doma na servisu oken a dveří v Oticích. Je třeba vyzdvihnout celkový přístup, profesionalitu, rychlost, preciznost, pracovní nasazení, poradenství a komunikaci. Naprostá spokojenost. Servisní technik Jan Pavlíček je člověk na svém místě, více takových.
Děkuji a s pozdravem David Gajdoš, Otice
06. 06. 2024


Dobrý den,
v loňském roce v srpnu mě navštívil váš technik pan Pavlíček za účelem seřízení oken v celém bytě.

Dneska jsem volala z důvodu reklamace dvou balkonových dveří, které vrzaly a špatně dovíraly.

Ještě dnes se váš technik dostavil a byl velice milý a vstřícný, prostě profesionální přístup.

Děkuji za rychlé vyřízení reklamace.

Zdravím a přeji hezký den.

Darina Blažejová, Budišovice
3. 6. 2024Dobrý den, 
chtěli bychom moc poděkovat za servis oken.

Byl u nás váš pracovník pan Jan Pavlíček byli jsme s pánem moc spokojeni je to šikovný a příjemný pán práce mu šla na výbornou. 

Děkujeme z pozdravem
manželé Mitášovi Andělská Hora okres Bruntál
22. 5. 2024


Dobrý den,

dnes 9.5.2024 Chtěla bych touto cestou poděkovat panu Janu Pavlíčkovi za opravdu výborný servis a maximální spokojenost s jeho prací, pán byl milý, pracoval rychle práci vykonal opravdu pečlivě a svědomitě. Takže za mě velké díky a pana Pavlíčka a vaší firmu Ekodoma ráda doporučím všem.

Vlasta Mošelová


Servis všech oken proběhl k naprosté spokojenosti. Technik p. Torbík rozchodil i okna, která byla v opravdu špatném stavu. Poradil si se vším (včetně rozesklení, výměny kliky, posunutí kamenů do míst kde chyběly atd) .

Děkuji a určitě doporučuji!

Zdravi M.Mališ, Pržno
6. 5. 2024


Dobry den.

Dnešním dnem skončila výměna okenního těsnění a seřizování oken a dveří domu Hlinecká 698, Týn nad Vltavou a chtěl bych se vyjádřit jménem všech nájemníků.

Jako domovník jsem velice spokojen s prací technika, p. Šimka. Je velmi rychlý, precizní a jde mu to prostě od ruky. Nájemníci jsou spokojeni, měl jsem několik rozhovorů od různých lidí z domu. Všichni jsou za jedno, že se výměna povedla a byl to krok správným směrem.

Určitě naplánujeme další službu seřízení, aby vše fungovalo a těsnilo jak má.

S pozdravem Soldát Lukáš, domovník.
9. 4. 2024


Dobrý den,
chtěl bych vyjádřit spokojenost s Vaši firmou. Zejména chci pochválit slečnu Tománkovou, která mi profesionálně a podrobně vysvětlila problematiku špatně seřízených oken a následně navrhla řešení problému. Její naprosto přátelský a profesionální přístup mě ohromil. Velkou spokojenost chci také vyjádřit se servisním technikem p. Doležy, který seřízení oken provedl rychle, kvalitně, prostě na profesionální úrovni. Jsem velice rád za tuhle příjemnou zkušenost s Vaši firmou a určitě ji doporučím dál.

S pozdravem a přáním pěkného dne
Jakub Ryška, Ostrava
26. 3. 2024


"Dobrý den paní Bimová, mám už po seřízení oken, jsem spokojená. Technik ochotný, vše vysvětlil.

S pozdravem Silvia Solařová, Jihlava"
19. 02. 2024


Dobrý den,

chtěla bych touto cestou moc poděkovat panu Pavlíčkovi za skvěle odvedenou práci, jeho profesionální přístup, ochotu vše vysvětlit a rychlost řešení i menších problémů při výměně těsnění. Zároveň dodání a montáž sít do oken proběhlo velice rychle a odborně .Takže velké díky panu Pavlíčkovi, budu jen doporučovat a těším se na další spolupráci...:-)

Zároveň děkuji i pracovníkům firmy Ekodoma za skvělý a ochotný přístup.

Iva Adamcová, Opava
31. 5. 2024


Dobrý den, nechala jsem si u Vás opravit kování a seřízení oken. Pán technik Pavlíček přijel v domluvenou hodinu okna seřídil, kování vyměnil během dvou hodin. Velice příjemný pán. Okna fungují jako by byli nové.

Děkuji Anna Mrkvová, Dolní Benešov
31. 5. 2024


Dobrý den,
dne 4. 3. 2024 jsme obdrželi od Vaší firmy EKODOMA nabídku na výměnu těsnění oken v našem domě v Týně nad Vltavou. Jednání probíhala rychle a korektně, cena byla přiměřená a termíny pro provedení prací velmi brzké.

Nástup na provedení sjednaných prací byl zcela dodržen, technici provádějící práce byli příjemní, plně profesionální, svou práci ovládali s velkou rutinou, byli velmi vstřícní a komunikativní a po dokončení práce po sobě zanechali čisto a uklizeno. S výsledky jejich práce jsme velice spokojeni a můžeme Vaši firmu naprosto doporučit dalším zákazníkům.

S přáním mnoha spokojených zákazníků
domovní důvěrník Jiří Klička, Týn nad Vltavou


Dobrý den.
Dnes byl u nás Váš technik pan Jan Pavlíček a musím konstatovat, že je to velmi ochotný a šikovný řemeslník. Se vším poradil a na cokoliv jsem se zeptal odpověděl. Byl jsem velmi mile překvapen a těším se na další spolupráci s Vaší firmou Ekodoma a i s tímto pánem. Takhle si představuji profesionála a kvalitní odbornou pomoc a práci.
Děkujeme Mikulec J., Ryžoviště
2. 5. 2024


Dobrý den,
chtěla bych touto cestou poděkovat vašim pracovníkům panu Michalu Rotreklovi za odborně vedenou konzultaci a panu Daliborovi Peškovi za profesionálně provedený servis. Jsem velice spokojená a určitě budu doporučovat.
S pozdravem R.Mičková, Lanškroun
23.4.2024


Dobrý den,
chtěla bych poděkovat za vynikající komunikaci a odborně provedenou práci.
Určitě se ráda obrátím v případě potřeby na již ověřené odborníky - M. Torbík.
Kovalíková, Polanka
5. 4. 2024


Chtěl bych touto cestou poděkovat oběma vašim pracovníkům
(Martin Doležy a Žabenský Rudolf ) za velmi odborný a profesionální přístup k servisu okenních plastových křídel u mě doma.
Určitě Vaši firmu budu dále doporučovat jiným klientům...

s přáním krásného dne Ivan Hoch, Václavovice
25. 3. 2024


Dobrý den přeji. Jmenuji se Ivana Krejčí a chtěla bych touto cestou vyslovit spokojenost a poděkování panu Daliboru Peškovi. Byl příjemný, slušný a ochotný vysvětlit mi, co je dobré dělat pro údržbu oken. Už nemám manžela a takové záležitosti jsou mi cizí. Ještě jednou děkuji, s pozdravem Ivana Krejčí, Moravská TŘEBOVÁ
22. 3. 2024 


"Dobrý den,
Děkuji vám touto cestou za dobře odvedenou práci dne 14.2.2024 - seřízení oken. Pan Torbík pracuje skvěle na profesionální úrovni, včetně úžasnému přístupu k zákazníkovi. Tuto firmu velmi doporučuji.

S pozdravem Milena Řuchovská, Petrovice u Karviné"
14. 02. 2024


Dobry den, pani Bimova, timto jsem Vam a panu Jakubickovi chtela moc podekovat za odvedenou praci a prijemne jednani.

S pozdravem Hana Klementova, Herálec
5.2.2024 


Dobrý den, dnes nám na rodinném domu provedl servisní zásah pan Torbík a s kvalitou a jeho přístupem vyslovuji maximální spokojenost. Oceňuji jeho profesionální přístup a ochotu vysvětlit souvislosti. Perfektní. Díky
Petr Jursa, Dobrá

18. 12. 2023


"Dobrý den, recenze často nedávám, ale dnes prostě musím. Vzhledem k tomu, že celý život pracuji s lidmi a pro lidi, tak si uvědomuji, jak náročné to někdy je..o to víc si vážím osob, firem, kteří mají své služby na výbornou a velmi ráda jim to dám najevo.

Zadala jsem nezávislou poptávku na firmu Ekodoma, obratem mi příjemná zaměstnankyně volala nazpět s možností, příp. postupy a nabídkou realizace, na velmi profesionální úrovni.

Posléze jsem si tedy, mile překvapena, objednala domů "předservis"🙂, přijela p. Ďuráková, která ZDARMA odborným okem posoudila, a hned mi sdělila bez váhání, jaký je problém a jak ho můžeme řešit. Její znalosti, výborný servis, doporučení a profi přátelský přístup mě opravdu překvapil, stejně tak, jako její kolega, který již přijel na opravu-p.Doležy. Musím říct, že to už byla jen třešnička na dortu-panebože- oni jsou tam milí, příjemní, přátelští a pracovití všichni:)!

Oprava, kterou p. Doležy udělal rychle, levně, kvalitně:) by mě dle informací od konkurence stála výměnu celého okna za šílené peníze..leč firma Ekodoma to zvládá i bez toho-se schopnými lidmi a jejich schopným uměním a já jsem moc spokojena! Vždy jsou to zaměstnanci, kteří tvoří kvalitu firmy a tady se to opravdu projevilo!

Ještě jednou Vám moc děkuji, velmi ráda doporučím dále a přeji Vám mnoho spokojených zákazníků, jako jsem já:)"

Monika Koděrová z Ostravy

18.9.2023


Přeji dobrý den.

Před nějakým časem jsem požádal o seřízením oken v našem RD.

A 21.června se dostavil pan Pavlíček a provedl servis, seřízení oken a doplnil také nové těsnění, které bylo zapotřebí vyměnit.

Po jeho odchodu to vypadalo jako, že tam nikdo nebyl. Vše uklizeno a co je hlavní, že po několika týdnech od jeho návštěvy jsem si ověřil během chladných dnů, že okna i dveře perfektně těsní.

Chtěl bych touto cestou poděkovat za opravdu výborný servis a velmi milou návštěvu pana Pavlíčka.

Moc pozdravuji a přeji Vám jen spokojené zákazníky.

S úctou Vladimír Čech

17. 8. 2023


Dobrý den,

chtěl bych touto cestou poděkovat Vašemu zaměstnanci panu Chmelíkovi za jeho přístup a vysokou profesionalitu.

Ve všem nám vyšel vstříc a okna nám konečně fungují tak, jak mají. 😊

Děkujeme

Zlámalovi

25.8.2023


Dobrý den,chceme ocenit kvalitu a přístup p.Doležy,který nám prováděl servis oken.Jsme moc spokojeni. František Šerý 4.8.2023  


Dobrý den,

ráda bych Vám oznámila, že dne 10.7.2023 provedl v naší domácnosti dle objednávky servis oken pan Daniel Šimek. S jeho prací jsme byli velmi

spokojeni. Práci vykonal opravdu pečlivě a svědomitě. Chtěli bychom ještě jednou touto cestou vyjádřit upřímné poděkování.

Jan a Vladimíra Mezerovi

Mladá Vožice

10.7.2023


Vážená paní Ďuráková,

ráda bych touto cestou vyjádřila maximální spokojenost s prací pána (bohužel si nepamatuji jeho jméno), který u nás dnes seřizoval všechna okna a dveře RD. Pán byl milý a pracoval rychle.

Okna jdou nyní krásně a bez odporu otevřít i zavřít. Zprovoznil nám brzdy na balkonových dveřích, o kterých jsme ani nevěděli 😊, a hlavně seřídil i dveře na zahradu, které se nám pokusil spravit jeden známý již v minulosti, ale bez většího úspěchu. A to se on montáží oken živil.

Takže za nás velké díky a pána a Vaši firmu rádi doporučíme známým.

S pozdravem,

Andrea Samolejová

28.6.2023


Dobrý den,

chtěl bych moc poděkovat za servis oken dnes 16.5.2023.

Jsme s manželkou velice spokojeni s přístupem a prací u nás doma, jak od paní Ďurákové Anny zástupce společnosti, tak od pana Ohnmachta Adama servisního technika.

Ještě jednou děkuji a přeji Vaší firmě mnoho spokojených klientů a hodně úspěchů.

S pozdravem

Jaroslav Zezulka

16.5.2023


Dobrý den,

rádi by jsme se vyjádřili k práci, kterou na našich oknech odvedl pan Martin Doležy. Nemůžeme napsat nic jiného, než že jsme po jeho výkonu maximálně spokojeni, okna jsou i vzhledem k jejich 20 letému stáří, doslova jako nová, těsní, jsou seřízená a můžete si být jisti, že si pana Doležy za cca 3 roky pozvu znovu na udržovací servis!!!

Maximální spokojenost a jsme rádi, že jsme využili vašich služeb, jelikož jsme výrazně snížili tepelné ztráty, které u nás byly díky oknům. Ještě jednou děkujeme a s panem Doležy za 3 roky na shledanou!!!

S pozdravem

Jiří Neděla
Frýdlant nad Ostravicí - 5.4.2023


Dobrý den,

chtěl bych tímto ocenit rychlost a profesionalitu údržby oken včetně výměny těsnění a seřízení a úklidu po práci. p. Doležy je řemeslník kterých je pomálu.

S pozdravem

Ing. Ivo Ostrozny

27.3.2023


Dobrý den,

chtěla bych touto cestou poděkovat Vašemu pracovníku panu Janu Pavlíčkovi, který u nás dne 15.3. 2023 odvedl kvalitní práci při servisní údržbě plastových oken.

S pozdravem Miroslava Otípková, 15.3.2023


Dobrý večer,
Dnes byl u nás proveden servis oken a chci tímto vyjádřit pochvalu konkrétně Janu Pavlíčkovi, za provedenou práci, ochotu, vstřícnost a profesionální jednání. Totéž pochvalu pro pana Doubravského. Děkuji. Bilikova Miroslava 27.2.2023


Vážení, zasílám vám a vaší firmě EKODOMA s.r.o. hodnocení technika, který pracuje pro vaši společnost .

Dne 6.2.2023 jsem měla objednané seřízení našich plastových oken. Technik pan Šimek přijel v dohodnutou dobu. Počínal si velmi profesionálně, mnoho věcí týkajících se správného ovládání dovysvětlil. Zjistila jsem, že svá okna vůbec neumím správně používat.

Tímto vám moc děkuji za spolupráci a určitě doporučím svým přátelům a známým.

S pozdravem Čapek Sybalová Iveta, Písek


Dobrý den ve čtvrtek 8.12.2022 nám bylo Vaším zaměstnancem provedeno seřízení oken. Chtěla bych moc poděkovat za přístup ochotu šikovnost a pracovitost.

Moc děkujeme. Takových lidí by mělo být více.

Dekujeme Voplakalova H.Brod a Kuchařová Malcin

09. 12. 2022


Dobrý den . Servis zajišťoval pan Jan Pavlíček . Vše proběhlo dle objednávky k naší maximální spokojenosti .

Profesionální přístup pana Pavlíčka nás příjemně překvapil a doporučil jsem dalšího zákazníka .

Děkujeme . Strohalmovi

7. 12. 2022 


Dobrý den,

chtěl bych touto formou vyjádřit spokojenost s vaší společnosti. Jako člověk pracující ve službách dokáži ocenit profesionální jednání a přístup k zákazníkovi. Od prvního tel. kontaktu až po konečné vyřízení proběhlo vše perfektně. Chtěl bych také konkrétně pochválit přístup paní Ďurákové, která přijela ve smluvený čas, během chvíle profesionálně zhodnotila aktuální stav, navrhla řešení a byla velice milá. Byl jsem seznámen s cenou a dalším postupem. Následná domluva, příjezd technika a oprava oken proběhla v mé maximální spokojenosti.

Děkuji za tento přístup a přeji mnoho dalších spokojených klientů,

s pozdravem,

Bc. Jakub Kletenský

5. 12. 2022


Dobrý den, v úterý 29. 11. 2022 nám byl vaším zaměstnancem, panem Martinem Doležým proveden servis oken s výměnou těsnění. Chtěl bych mu touto cestou poděkovat za profesionální přístup a pečlivě provedenou práci. Takových vstřícných a pracovitých lidí je třeba si vážit a za mě mohu jen doporučit. S pozdravem, Zbyněk Halátek.

29.11.2022


Pěkný den,

chci mooooc pochválit pana "Pepíčka" Josefa Stolaře za jeho super odvedenou práci. Je to opravdu odborník přes okna, je i velmi schopný co se týče kování a těsnění. Pan Stolař mi okna seřídil, promazal, teď už mi doma nefouká, poradil mi jak větrat, aby se okna nerosila, konzultovali jsme společně, jak se mám o okna starat během celého roku, poradil mi jak často je potřeba okna servisovat. Prostě za mě úplně úžasný pracovník a můžu jen doporučit. Samozřejmě jsem doporučila vaši firmu i mým známým a ti jsou také moc spokojeni. Je radost v dnešní uspěchané době narazit na poctivou a kvalitní firmu s příjemnými pracovníky. DĚKUJI Ekodoma!

Andrea H., Ostrava

24.11.2022 


Dobrý večer.

Chci vám poděkovat za dobrou práci. I pan Michalský, který dělal diagnostiku a nacenění i pan Doležy, který prováděl vlastní opravu, byli velice příjemní a vstřícní. Práce byla provedena skvěle. I když nejsem odborník už teď je prokazatelně nižší průnik hluku z ulice, takže bude určitě i nižší únik tepla. Za nás super. Už jsem vás doporučila dceři, která už se s vámi spojila a určitě vaše služby využije a budu vás doporučovat dál.

Ještě jednou dík a ať se vám daří.

Zdena Juricová

23.11.2022

Dobrý večer, dne 14.11.2022 byl u nás proveden servis na okna. Okna krásně těsní, dobře se otevírají, zavírají a omezil hluk z ulice. Pan Doležy byl velice šikovný a ochotný👍. Veliká pochvala👏. 

Zdraví Janeczková Dagmar z Kopřivnice

14.11.2022


Děkujeme za provedený servis plus opravy na našem bytovém domě - 48 bytových jednotek. Veškerá komunikace a provedené práce byly na velmi dobré úrovni. jednu reklamaci řešili briskně a ochotně. Jednání s panem Dostálem na profesionální i lidské úrovni. Děkujeme. DOPORUČUJI

BYTOVÉ DRUŽSTVO ZÁVODNÍ III

19. 10. 2022

Jsem spokojený se spoluprací s paní Durakova Anna. A chtěl bych povznést profesionální přístup zmiňované paní Durakove. Vše bylo zřetelné a obsáhlé. S pozdravem Ivo Vrba

18.10.2022


Dobrý den,

Chtěla bych touto cestou dodatečně poděkovat za seřízení oken a dveří naší mateřské školy.

Ve dnech 29.-31.8.2022 byli v naší mateřské škole úžasní pracovníci Vaší firmy (pan Martin Doležy s kolegou).

Trošku jsem se obávala zda v těchto posledních srpnových dnech, kdy školy dokončují přípravy na otevření nového školního roku,

nebude problém ALE... Oba pánové pracovali intenzivně, ochotně, s velkým elánem a nasazením.

Vše po sobě krásně uklízeli, bylo to úžasné. Musím říct, že jsem již dlouho nepotkala, tak svědomité řemeslníky.

Děkuji

Bc. Olga Kolářová

Mateřská škola Velké Pavlovice,

16. 9. 2022


26.4. u mě v bytě seřizovali okna pan Torbík a pan Ohm. Chci tímto vyjádřit mou spokojenost, pánové jsou velice slušní, pracovití, prostě profíci. Děkuji.

Sedláčková

02. 05. 2022


Chci Vám poděkovat za příkladnou práci Vašich pracovníků p. Jirky a p. Martina, nejen že nás s manželkou obohatily svou přítomností a příkladným pracovním nasazením, ale i kvalitou odvedené práce. Dveře na balkon správně dosedají výborně izolují a okna jsou velice dobře promazána, těsnění správně fungují, takže námi vynaložené prostředky jsou dobrou investicí do budoucna.
Děkujeme a těšíme se na další spolupráci s Vámi. 

Jura a Věra Ruckelovi 

31. 3. 2022

Dobrý den,

touto cestou chci poděkovat za skvěle odvedenou práci technikům firmy Ekodoma s. r. o., kteří dne 24. 3. 2022 u mě v bytě provedli servis oken a dveří.

Již následující den jsem zaznamenala výrazný efekt, kdy za stávajících podmínek v bytě stoupla teplota o dva stupně. Zároveň pozoruji, že při stažených radiátorech teplo v bytě vydrží mnohem déle.

Prosím vyřiďte mé poděkování oběma technikům nejen za jejich profesionalitu, ale i příjemné vystupování.

S přáním mnoha spokojených zákazníků

Ivana Jelínková 

30. 03. 2022

Dobrý den,
objednali jsme si u vaší firmy seřízení a opravu vchodových dveří ve dvou budovách a musím opravdu ocenit, že jste první firma, která si s naším dlouhodobě opakovaným problémem poradila.
Váš servisní technik pan Dolejší odvedl velmi precizní práci, dále nám doporučil, jak jednoduše dveře udržovat a po jeho odchodu bylo poprvé znatelné, že dveře jsou skutečně opraveny. Předchozí zkušenosti jsme takovéto neměli.
Dále musím vyzdvihnout i výbornou komunikaci se zástupkyní firmy paní Boháčkovou, vše dokáže vysvětlit a se zákazníkem komunikuje na úrovni, je vidět, že má zkušenosti a ví co říká (žádná klamavá reklama).

Identickou zkušenost s vaší firmou jsem zaznamenala i v soukromém bytě při servisním seřízení a opravě oken. Mohu všem doporučit. Servisní technik pracuje pečlivě, rychle a po sobě má perfektně uklizeno.

Mgr. Pavla Kamanová, ředitelka školy

24. 03. 2022

"Přeji pěkný den, 

já ho nedávno zažila s vaší firmou - tedy jejími zástupci. Začalo to telefonem - žádné "halo halo - slyšíme se a podobné blbosti. Telefonistka šla přímo k věci a podstatě a
i vlastně ona se mi dobře poslouchala /obvykle mě různé tyto pracovnice firem hned v úvodu naštvou/. Takže jsme se domluvily snadno a rychle na návštěvě. Příjemné bylo i to, že předem
řekla, kdo a kdy přijde /bydlím v baráku sama/. Pak jste přišla Vy - paní Vladimíra Bínová. Další příjemná pracovnice. Nevnucovala jste se, jasně vysvětlovala, kde vidíte závady a proč a jak vznikají a možná rizika /neměla jsem okna zkontrolovaná

od jejich instalace v roce 2006/. Nepočítala jsem letos s větší finanční injekcí do domu, pochopila jsem ale, že je to už nezbytné.
A poslední a asi nejdůležitější osobou byl servisní technik - pan Mareš. Žasla jsem nad jeho rychlými akcemi, věděl hned, co které okno či dveře potřebují a ještě mi to stačil vysvětlovat -
byl to pro mě neuvěřitelně příjemný zážitek a ještě jsem se dozvěděla spoustu nových informací /jsem typický Blíženec a i když je mi již 70, tak mi věci, které neznám, ještě stále hodně
zajímají/. Navíc bylo vidět, že nepracuje mechanicky, všechna zařízení i po jejich opravě a mazání, znovu kontroloval a neodbýval. Bylo znát, že své práci nejen rozumí, ale že ho i baví.Bylo by fajn, kdyby existovalo více takových spolehlivých firem, jako je tato."

Věra Tonnerová,   Divišov 

12. 03. 2022

"Dobrý den,

chtěl bych tímto pochválit vaše zaměstnance, kteří profesionálním přístupem nám vše vysvětlili a provedli servis oken.

Chválím vaší obchodní zástupkyni paní Šnorkovou, která vše naplánovala a výborně vysvětlila.

Dále bych chtěl poděkovat a vyzdvihnout profesionální přístup vašeho technika pana Šimka, se kterým jsme byli moc spokojeni. Za jeho kvalitní servis.

Určitě vaši firmu budu doporučovat dál.

Moc firmě Ekodoma děkujeme za profesionální přístup a realizaci."

Drahoslav Klapuš

10. 03. 2022

Dne 25.2 2022 byl u nás p. M. Gilar, který provedl na našich plastových oknech servis dle objednávky. S jeho prací jsme byli velmi spokojeni.

Manželé Doupalovi z Krnova 

25. 02. 2022

Dobrý den!

Chtěli bychom poděkovat za provedené seřízení oken a dveří a vyzvednout dobře odvedenou práci pana Martina Gilara. Utvrdili jsme se v tom, že servis oken je nutný! Lepší těsnění je ihned znát na průchodu hluku a hlavně větru (v poslední době již byl slyšet pískot)S přáním dalších spokojených zákazníků.  

Manželé Švidrnochovi Bítov 

13. 02. 2022

Dobrý den,
seřízení oken jsem si nechala udělat poprvé, takže nemám srovnání s jinými servisy. Byla jsem spokojená s přístupem paní Ďurákové, všechno mi ukázala, vysvětlila, servisní technik pan Torbík je člověk na svém místě, je vidět, že tuto práci dělá dlouho. Práce proběhly koncem ledna, chtěla jsem nějaký čas, abych věděla jaký bude mít seřízení efekt, co se týká hlučnosti z ulice je ten efekt určitě značný a určitě i úniku tepla, protože pak začal často foukat silný vítr a protože jsem měla okna úplně dovřená /co u některých předtím nešlo/, tak jsem vítr ani neslyšela.
Děkuji za Vaši dobře odvedenou práci 

Iveta Dočekalová

09. 02. 2022

Dobrý den,

chtěla bych pochválit pana Martina Gilara za skvělé provedení servisu oken a za profesionální vystupování. S pozdravem 

Dagmar Beunierová 

09. 02. 2022

"Dobrý den, chtěl bych poděkovat p. Ďurákové , p. Torbikovi ,ale i vaši firmě. Výměna zavěsu dveří a servis oken proběhla rychle, perfektně a v co nejkratším termínu (TEĎ PŘED VÁNOCEMI). Jěště jednou děkuji a přeji vám všem krásné vánoce."

Daniel Kudlej

21. 12. 2021

Milan Thomas

14. 10. 2021

„Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat vaší firmě Ekodoma za perfektně odvedenou práci a profesionální přístup celého týmu,

zvláště paní Holoubkové jako kontaktnímu pracovníkovi a panu Doležýmu, který servis prováděl na místě.“

Alois a Jana Faikovi z Dolního Benešova

13. 10. 2021

"Dobrý den, chtěli bychom vyjádřit poděkování vašemu pracovníkovi panu Martinu Gilarovi za perfektně odvedenou práci, kterou u nás prováděl dne 12.10.2021. Byli jsme spokojeni s přístupem, jednáním a ochotou." 

Bc. Danuta Mokrášová 

Mateřská škola Krnov, Jiráskova 43

24. 08. 2021

Dobrý den,

Ráda bych touto cestou ještě jednou velmi poděkovala panu Gilarovi a také jeho kolegům Michalovi a Adamovi za velmi kvalitně odvedenou práci při seřízení, impregnaci těsnění a promazání plastových oken. Zvláštní poděkování patří pánům i za to, že se pustili do opravy a výměny panikové kliky ve vstupních dveřích naší školky, ačkoli součástky byly těžko dostupné. Kromě servisu oken a dveří pánové proškolili zaměstnance školky, jak s okny zacházet. Profesionalita, ochota, vstřícnost, trpělivost, jaká se běžně nevidí, určitě budu šířit chválu i mezi ostatní školská zařízení v Krnově.

Mária Králová

31. 08. 2021

„Dobrý den, ráda bych touto cestou chtěla poděkovat Vašim dvěma zaměstnancům za profesionální a lidský přístup. Jsem velmi spokojena s provedenou prací - servisem oken. Jmenovitě se jedná o pana Gilara Martina s jeho mladším kolegou.“

Martina Krejčí

20. 08. 2021

"Dobrý den,

děkujeme panu Gilarovi za rychlý, kvalitní a bezproblémový servis oken.

Pán byl velmi komunikativní, ochotný a profesionální. Prosím o pochvalu."

Anna Jozková

06. 08. 2021

"Dnes 6.8.2021 mi byl pan Martin Gilar s Adamem seřídit okna a vyměnit vadné těsnění.

S jejich práci jsem byla velmi spokojená. Tak by měly vždy vypadat služby zákazníkům."

Jaroslava Cihlářová

06. 08. 2021

"Chtěla bych pochválit pana Gilara i jeho mladého spolupracovníka, za ochotu a taky za vstřícný přístup k zákazníkovi."

Petr Menšík, Polanka nad Odrou 

04. 08. 2021

Vážený pane Doležy,

chci ještě jednou ocenit Váš přístup a odbornost při seřizování oken a dveří.

Určitě Vás a Ekodoma doporučím.

Hana Napravova 

21. 07. 2021

Fajn pracovník, ochotný, rychlý a bez zbytečných řečí udělal co měl. Přijel včas, okna chodí jako nová. Budu doporučovat dál. 

Krämerovi

26. 05. 2021

Dobrý den. Chtěli bychom touto cestou poděkovat za rychlou a kvalitní práci

Vašich pracovníků, která byla provedena 13.4.21 - seřízení oken, promazání

dle protokolu OP2115485 vystaveno a provedeno p.Gilarem.

Děkuji

Dalibor Klich - recenze z Google

25. 05. 2021

Nechal jsem si seřídit okna od této firmy, mechanik p. Torbik, velice šikovný, ochotný člověk, který umí vysvětlit a provést kvalitní seřízení oken. Je to člověk na správném místě. Za sebe doporučuji. 


Zdeňka Janatková, člen představenstva BD

20. 05. 2021

Dobrý den,

při seřizování oken v bytovém domě na ulici Dvorní odvedli vaši zaměstnanci dobrou práci.

Za Bytové družstvo Kvarteto

Hackenberg

12. 05. 2021

Dobrý večer,

dne 12.5.2021 byl proveden na základě objednávky servis oken RD na Hobzíkové ul. č.p. 17 v Opavě. Servis prováděl p. Martin Gilar s pomocníkem ( bohužel jméno nevím). Práce byly provedeny odborně a velmi kvalitně. Děkuji. 

Eva Zlota - Eywa cosmetics

13. 05. 2021

Dobrý den Aničko, velice si chválíme vaší práci a práci pana Martina, který nám zeservisoval okna v celém rodinném domě v Píšti u paní Palovské, opravdu odvedl perfektní!!!! servis. Snížil se hluk z venčí a nikde nám už neprofukuje (už nemáme meluzínu doma :0) )

Lucie a Martin z NJ

11. 05. 2021

Děkujeme za skvěle a rychle odvedenou práci, seřízení oken, montáž sítí proti hmyzu, skvělé rady. 

p. Kachtíková Žaneta a Fojtíková Marie

03. 05. 2021

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat p.Gilarovi za skvěle odvedenou práci (servis a seřízení oken), za jeho vstřícný přístup, vše vysvětlil, poradil a okna fungují jako nová. Určitě vaši firmu mohu doporučit dalším lidem. Děkuji.

Dana Čišecká

27. 04. 2021

Přeji hezký den,

touto cestou jsem Vám chtěla napsat, že chci poděkovat za velmi kvalitně provedený servis oken ze dne 26.4., konkrétně pana Gilara,

po jeho servisu oken konečně fungují tak, jak mají a za to mu moc děkuji.

Zdravím a přeji vám všem hodně úspěchů a spokojených zákazníků.

Pernička V. za SVJ v Brumovicích

07. 04. 2021

Dobrý den,

prosím o udělení pochvaly z naši strany panu Gilarovi za příjemné vystupování a odborně provedenou práci v rámci seřízení a promazání oken na našem domě SVJ v Brumovicích.

Děkujeme za spolupráci.

Felgenträgerovi

18. 03. 2021

Dobrý den, děkujeme p. Gilarovi za seřízení oken. Jsme rádi, že se nám okna zase dobře otvírají a zavírají...:-D

Vše rychle vyřízeno....spokojenost. Díky 

Mirka a Jiří Langrovi

16. 02. 2021

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat za dobře odvedenou práci a profesionální přístup pana TORBIKA. Vaši firmu můžu opravdu doporučit, protože tak mají vypadat kvalitní služby pro zákazníka.

Děkuji

Karel Korec, Ostrava

02. 02. 2021

Firmu jsem kontaktoval sám na základě reklamy na bezplatnou kontrolu oken. Byl jsem překvapen rychlostí a fér jednáním technika. Vše mi ukázal, vysvětlil a seřídil nám jen okna, které bylo potřeba seřídit, před zimou ošetřili kování a těsnění. S odstupem pár týdnů okna dobře těsní a netáhne jimi. Nemám problém doporučit dál. Díky.

Jan Prokeš

18. 12. 2020

Dobrý den

děkuji moc za vstřícnost a rychlost provedení servisu. Takový přístup se dnes hned tak nevidí.

Je vidět , že jsem si vybral tu pravou firmu.

Samozřejmě, protože dělám ve stavařině, tak Vás budu doporučovat jakmile se objeví nějaký požadavek na servis.

Ještě jednou děkuji a přeji hezké Vánoce i když pro nás všechny trochu zvláštní.

Do nového roku hlavně Z D R A V Í , abychom to ustáli a potom bude zase fajn.

Mějte se krásně

Petr Vaněk

07. 11. 2020

Dobrý den,
Chtěl bych poděkovat, za vynikající práci a profesionální přístup, Vašeho servisního technika, pana Radka Dolejšího a obchodního referenta paní Moniky Svačinové. Přeji Vaší firmě mnoho takovýchto profesionálních zaměstnanců, jako jsou tito dva a do budoucna mnoho dalších spokojených zákazníků.

Vít Gola

1. 10. 2020

Dobrý den.

Dnes u nás doma, v Bílovci na Radotínské ulici, provedl Váš servisní technik pán Toblík opravy a údržbu oken na našem rodinném domě.

S jeho prací jsem byl velmi spokojen. Oceňuji jeho profesionální přístup odbornost a zručnost.

Štěpán Košťál

21. 09. 2020

Dne 18.9. nám pan Torbík provedl objednaný servis oken v našem rodinném domku. Byli jsme velmi spokojeni s jeho prací, jako bonus poskytl rady jak okna ošetřovat a udržovat do budoucna.
Nelze než přát firmě Ekodoma více takových pracovníků.

Reference z Google

Gabi Gažová, Praha

10 / 2020

Chci se podělit o zkušenost se seřízením oken. Okna máme novější a v rámci servisu nám v záruce firma přišla okna 1x před zimou zkontrolovat. Celý byt s 6ti okny firma "seřídila" za 5 minut, kdy zkusili zda nedrhne okno popř. hodně svěšené okno povytáhli.
Kolegyně z práce mi po vypršení záruky doporučila vaši firmu, protože okna drhla a rosila se. Váš technik přijel, všechna okna pečlivě zkontroloval, seřídil a dokonce promazal kování i těsnění. Vše nám ukázal a vysvětlil, věnoval se nám víc jak hodinu. Okna jdou znovu otevírat jako po montáži, netáhne jimi a nerosí se. Navíc nám bylo slíbeno, že se za rok sami ozvete s kontrolou. Takto si představuji kvalitní služby pro zákazníky. Firmu Ekodoma doporučuji! 

Alena Vránková

09 / 2020

Firmu Ekodoma s.r.o. mohu opravdu doporučit. Paní Bartošová přijela přesně v domluvený čas. Vše perfektně vysvětlila a zjistila stav oken a balkónových dveří. Domluva parádní. Paní která ví co dělá a je na správném místě.

I krátká reference potěší...

L. Svobodová - RK REBIO s.r.o., Frýdek-Místek

15. 09. 2020

Dobrý den.

Chtěla bych poděkovat p. Torbíkovi za skvěle odvedenou práci. Byli jsme velmi spokojeni.


Jana Pavlíčková

26. 08. 2020

dne 26.8.2020 u nás byl Váš zaměstnanec pán Gilar seřídit plastová okna.

Byli jsme sním velice spokojení.

Pavlína Dobiášová

25. 08. 2020

Dobrý den, chtěla bych pochválit pana Torbíka, který mi seřizoval okna dne 20.8.2020. Byla jsem s jeho prací velice spokojena. Je pečlivý a svou práci umí. Na mé dotazy mi vždy ochotně odpověděl a vše vysvětlil. K některým oknům se trpělivě vracel, až se podařilo vše seřídit k spokojenosti všech.

Hana Kulová Tomáštíková

21. 08.2020

Dobrý den, včera provedl pan Martin Gilar perfektní servis oken a dveří v našem domě v Hlučíně, děkujeme a bude-li možné, přejeme si stejného pracovníka na dokončení zakázky. Děkuji

Richtrová Kamila

17. 08. 2020

Dobrý den,

Chtěla bych poděkovat panu M. Gilarovi za super servis oken !

Lucie Svobodová

13. 08. 2020

Velká pochvala pro šikovné pány M. Gilara a M. Ďuráka. Pánům šla práce pěkně od ruky a navíc s úsměvem na tváři.
Děkuji. 

Jana Nohýlová

08. 08. 2020

Dobrý den, chci moc poděkovat za dobře odvedenou práci (seřízení oken), pan Gilar byl velice ochotný a milý pracovník.

Eva Hoďáková

15. 07. 2020

S prací Vašeho technika pana Torbíka jsem byla velmi spokojena. Byl velmi slušný a příjemný a práci odvedl velmi dobře.

Reference z Google

Karel Lomas, Jihlava

08 / 2020

Doporučuji pro seřízení oken. Nemůžu porovnávat s jinými, servis jsem si objednal poprvé, ale jsem spokojen s kvalitou, rychlostí i cenou. Za cca hodinku okna seřízena, technik profesionál, vše vysvětlil a opravil i žaluzie.

Petr Veselý

07 / 2020

Super servis a pan Dolejší, to je profík ve svém oboru 😉👍🏻

KUPLAST

11. 06. 2020

Vážení obchodní přátelé,

dnes 11. 6. 2020 provedl pan Štěrba servis oken v naší provozovně KUPLAST ve Dvorcích.

Práce byly odvedeny precizně, děkuji za spolupráci.

Chodurovi

09. 06. 2020

Dobrý den,

dnes byl u nás na sjednané pozáruční opravě (seřízení, impregnace těsnění a promazání) plastových oken Váš zaměstnanec pan Torbík . Chtěl bych tímto poděkovat Vaší firmě Ekodoma, za opravdu profesionálního zaměstnance. Jeho vystupování, znalost problematiky dané práce a perfektně provedené veškeré úkony související s objednaným servisem oken. Prostě naprostá spokojenost. Věřte, že budeme s mojí paní Vaší firmu vřele doporučovat naším známým. Je opravdu radostné zjištění, že ještě existují firmy které se za svojí dobře vykonanou práci nemusejí stydět.

Děkujeme

Tomáš Vlček

20.03.2020

Dobrý den

zasílám poděkování za provedení servisní prohlídky a údržby oken na našem RD ze dne 20.3.2020

Prvotní prohlídka, kalkulace a konzultace s p. Rozsypalem proběhla v naprostém pořádku, byly mi podány veškeré informace a důvody proč tento servis provést .

Následné provedení servisu p. Bahulíkem proběhlo v naprostém pořádku a okna zase fungují jako nová !!

Ještě jednou Děkuji

Libena Vyskovska

16.03.2020

Dobrý den,

v březnu nám bylo nabídnuto provedení servisu plastových oken. K prohlídce přišel pan Martin Rozsypal, okna prohlédl a podal nám užitečné informace, na jejichž základě jsme si servis objednali. Ten provedl pan Torbík, nejen provedl, ale dal nám i potřebné rady, jak okna ošetřovat a udržovat. S přístupem obou těchto vašich odborníků jsme byli spokojeni.

Jen oken máme větší množství a cena není zrovna nízká...

Jarmila Kudělková

04.03.2020

Dobrý den,

děkuji panu Bahulíkovi za seřízení a promazání oken. Pan Bahulík je rychlý a podá odborné informace.

Ekodoma, reference 10
Ekodoma, reference 10

Karel Dostál, předseda SVJ

16.03.2020

Dobrý den,

chci vaši firmě poděkovat za vzorně provedenou práci na seřízení plastových oken.

V domě si to nechalo udělat 80% bydlicích. Věřím ,že nám to přinese úsporu na topení ještě v letošním roce.

Budu nabízet i jiným společenstvím na sídlišti. 

Ekodoma, reference 09
Ekodoma, reference 09

Marie Dohnalíková

13.03.2020

Dobrý den,

dnes nám váš technik pan Martin Bahulík, prováděl seřízení a údržbu oken , byl velmi milý a odvedl kvalitní práci za kterou mu ještě jednou moc děkujeme a gratulujeme vám k tak seriozním a spolehlivým pracovníkům.

Přeji vám hezké a pohodové dny.

Jarmila Kudelková

09.03.2020

Dobrý den,

děkuji panu Blahulíkovi za seřízení a promazání oken.

Je rychlý a dává odborné informace.

S pozdravem Kudělková, Hodslavice.

Petr Vazač

05.03.2020

Ještě jednou bych vám a i technikovi, který prováděl opravu a servis oken v naší kanceláři poděkoval.

Oceňuji milé jednání a profesionální klientský přístup.

Určitě budu vaše služby doporučovat lidem z mého okolí.

Čaškovi, Pelhřimov

19.12.2019

Děkujeme za odborné, rychlé a milé jednání, stejně jako za provedenou práci p. Mareše. Bylo vidět, že své práci rozumí a dělá ji rád. Mohu jen pochválit a doporučit. 

Petra

04.12.2019

Dobrý den, chtěla jsem poděkovat p. Bahulíkovi za precizně a kvalitně provedenou práci při servisu oken. Nejen svým přístupem k práci mě příjemně potěšil, ale také svými znalostmi a velmi příjemným vystupováním. Ještě jednou děkuji, Petra

Marcela Tokařová, Horní Lhota - 04. 12. 2019

Dobrý den,

dnes 4.12.2019 mě navštívil váš pracovník pan Jan Pavlík.

Na základě domluvené schůzky, přišel zkontrolovat okna v domluvené nemovitosti.

Velmi mile mě překvapila jeho odbornost, vstřícnost a ochota.

Vše mi vysvětlil, i já jako laik jsem pochopila, jak je údržba oken důležitá.

I když částka za servis mě nemile překvapila, mám malinká okna a čekala jsem poněkud nižší částku, servis jsem si domluvila.
S radostí jsem mu také předala kontakt na mé přátele, protože byl opravdu odborník ve svém oboru.

Přeji vaší firmě mnoho takových odborníků s vstřícným přístupem.

Lumír Šeliga

16. 10.2019

Dobrý den,

chtěl jsem pochválit pana Martina Bahulíka za skvěle odvedenou práci při servisu oken.


Milan Plačko

15. 10. 2019

Velká spokojenost s Vaším pracovníkem p.Bahulíkem. Kvalitně odvedená práce,velmi příjemné vystupování.

Děkujeme za servis na našich oknech.

Ing. Jiskra

14. 10. 2019

Dnes 14.10.2019 byl u nás proveden servis oken vaším technikem p. Bahulíkem. Chtěl bych touto cestou poděkovat za jeho práci - rychle, kvalitně a vstřícně. Okna jsou seřízena k naší spokojenosti.

Sventkovi, Budišov

09. 10. 2019

Dobrý den, chtěla bych tímto poděkovat za to,jak nám dnes p.Bahulík dokázal opravit balkonové dveře. Měla jsem zde už dvě odborné firmy, kteří si s nimi nedokázali poradit. Teprve až pan Bahulík věděl ,jak si s problémem poradit.Když začal ještě mazat těsnění a kování,byli jsme mile překvapeni.Do konce našeho roku určitě objednaváme servis celého našeho domu.Děkujeme,že se konečně dostaneme na balkón. S pozdravem Sventkovi, Budišov.

Miroslav Janušík

04. 10. 2019

Dobrý den,

chtěl bych pochválit servisního technika pana Bahulíka za provedenou práci a profesionální přístup. 

Přeji hezký den.

Jan a Lada Zemanovi, Vokov

02. 10. 2019

Dobrý den paní Bímová,

děkuji, že jste přijela, jsme s Vašimi radami spokojeni a doufám, že se v budoucnu ještě potkáme u další spolupráce.

Mohu Vám doporučit další kontakty, budeme Vás doporučovat dále našim firemním zákazníkům.

Radka, Ludgeřovice

02.10.2019

Dobrý den,

chtěla bych poděkovat panu Martinovi Bahulíkovi za servis oken. Nejen, že pan Bahulík měl profesionální přístup, tak po jeho práci jsou okna jako nová. Své práci velmi rozumí, vše nám vysvětlil a určitě u nás nebyl naposledy. Všem, kteří váhají s nemalou investicí investovat za servis oken, vřele doporučuji.

Jitka Krčmářová

02.10.2019

Dnes byl u nás váš technik, pan Bahulík.

Provedl rychlý a úspěšný servis oken a dveří a musím (a chci) jeho i vás pochválit.

Petr Kubesa, Vršovice   18.09.2019

Dobrý den.

Nedá mi to nereagovat na dnešní práci, ale i jednání a odborné znalosti p. Martina Bahulíka (pokud jsem to přečetl správně ze servisního protokolu).

Přes vaši společnost jsem si objednal seřízení a promazání oken. Když jsem uzavřel objednávku, polemizoval jsem, zda jsem udělal dobře, jelikož nemám na vyhazování a cena zakázky nebyla zrovna malá.

Tyto pochyby mi ovšem zcela vyvrátil výše zmíněný servisní technik p. Martin Bahulík. Nejen, že mi hned po příhodu zpříjemnil náladu z celého dne svým příjemným chováním a vystupováním, ale po chvilce pozorování jeho osoby při práci, jsem se utvrdil, že jsem udělal správné rozhodnutí. Práce mu šla nejen od ruky, ale upozornil mě na řadu nedostatků, které jsem já jako laik neviděl. Během práce, což málo kdo zvládá, mi stačil vyložit spoustu odborných informací, na které bych si měl dávat pozor a co bych si měl hlídat.

Abych svůj dík a pochvalu ještě vyzvedl - nepatřím k lidem, kteří plýtvají děkovnými blbostmi, spíš naopak. Chytám se možnosti jakékoliv kritiky, ale u tohoto pána jsem nenašel, co bych mu vytkl.

Jsem rád, že v dnešní době ještě existují firmy, které zaměstnávají i odborníky!! Je jich strašně málo. Hýčkejte si takovéto zaměstnance!!

Děkuji!!!

S pozdravem

Petr Kubesa

Danuše Lipová

26.09.2019

Dobrý den,

dne 24. 9. 2019 provedl v naší domácnosti pan Martin Bahulík předem smluvený servis oken. S jeho prací jsme byli naprosto spokojení. Pan Bahulík udělal nejen údržbu dle dohody, ale poradil nám i jak o okna pečovat. Byl velmi precizní a přitom příjemný. Rádi jeho služeb v budoucnu opět využijeme.

Děkuji a těším se na další spolupráci.

Jirka a Katka Zítkovi, Valšov

17.09.2019

Chceme touto cestou, poděkovat za údržbu plastových oken v našem domě. Byl u nás, dnes, pan Bahulík a je moc šikovný. Vše se zdařilo, práce mu šla od ruky a jeho vystupování je také pohodové, je příjemný.

Děkujeme a přejeme příjemný den

Miloš Urbiš, Ostrava

13.09.2019

Dovolte mi, abych touhletou cestou poděkoval panu Bahulíkovi za dnešní práci.

Odvedl profesionální výkon při seřízení oken, vše nám vysvětlil a provedl veškeré kroky údržby.

Byli jsme s jeho prací velmi spokojeni.

M. Košanová

03.09.2019

Chtěla bych poděkovat za velmi kvalitně provedenou práci vašeho technika p. Mareše a jeho kolegyně. Byli jsme mile překvapeni jejich profesionalitou, ochotou a jednáním. Okna v celém domě a někde i výměna těsnění proběhla rychle a bez problémů. Vaši firmu můžeme tak jen doporučovat. 

Ing. Vladimír Čech
předseda SVJ Školní 575, Zliv 

27. 05. 2019

Dobrý den, jménem SVJ Školní 575, Zliv bych chtěl poděkovat za profesionální práci Vašeho technika pana Daniela Mareše
při servisních pracích na seřizování oken a dveří v našem SVJ. A to jak po stránce technické, tak i při komunikaci
s klienty. Nejedná se pouze o můj názor, ale s uznáním pro jeho práci se na mne obrátili i další spoluvlastníci. Ještě jednou děkuji. 

Jana

01. 05. 2019

Veliká spokojenost s přistupem obchodního zástupce p. Goszlerem a hlavně se seřízením oken, instalací vnitřních žaluzií a sítí proti hmyzu vaším technikem D. Marešem. 

Moc děkujeme a doporučujeme!

Luboš

18. 04. 2019

Byl jsem moc spokojen. Přišel za mnou domu obchodník, vše mi ukázal a vysvětlil. Sepsali jsme objednávku a po 7 dnech přijel mladý a šikovný technik. Byl velmi ochotný, příjemný a poučil mě co pro okna dělat lépe.
Moc doporučuji.

Petra 

06. 01. 2019

Rychlé a příjemné jednání. Okna seřízena dle předběžné dohody. Naprostá spokojenost, mohu doporučit a ještě jednou děkuji. 

Další recenze naleznete zde

Zpracování osobních údajů

Informační memorandum naleznete zde