Naše služby

Ekodoma zabezpečuje pozáruční servis oken a dveří z plastu, dřeva a hliníku, opravy kování a výměnu těsnění atd.

Základní servis oken a dveří

Plastová okna, hliníková okna, Eurookna

Ekodoma - Základní servis oken a dveří
Ekodoma - Základní servis oken a dveří

Základní servis oken a dveří zahrnuje: vizuální prohlídku oken a posouzení úniku tepla, zjištění závady, kontrola stavu celoobvodového kování vč. jeho rámových protikusů, promazání pohyblivých částí kování, seřízení chodu křídla.

Pravidelný servis oken a dveří

Plastová okna, hliníková okna, Eurookna

Ekodoma - Pravidelný servis oken a dveří
Ekodoma - Pravidelný servis oken a dveří

Pravidelný servis oken a dveří (zpravidla 1 x ročně) zahrnuje kontrolu stavu celoobvodového kování včetně jeho rámových protikusů, seřízení chodu křídla, popř. tlaku křídlových uzávěrů, promazání pohyblivých částí kování a impregnaci těsnění.

Servis oken a dveří pro SVJ, BD a správní firmy

Společenství vlastníků jednotek a bytová družstva

Ekodoma - Servis oken a dveří pro SVJ, BD
Ekodoma - Servis oken a dveří pro SVJ, BD

Ekodoma nabízí výhodný servis oken a dveří pro bytová družstva a společenství vlastníků.
Realizaci zakázek předchází nezávazná schůzka, kde vám představíme celý postup servisních prací a následně připravíme cenovou nabídku na servis oken a balkónových dveří v jednotlivých bytových jednotkách. 

Stínící technika

Vertikální žaluzie, horizontální žaluzie

Ekodoma - Žaluzie
Ekodoma - Žaluzie

Zabýváme se prodejem, instalací a poradenstvím v oblasti interiérové stínící techniky pro okna, balkóny i terasy. Konzultace a zaměření u nás je zcela zdarma a máte možnost vybrat si z široké nabídky barevných odstínů a typů.

Rolety Den a noc

Zebra, DUO, Duette, Twinroll

Ekodoma - Roleta Den a noc
Ekodoma - Roleta Den a noc

Okenní roleta Den a noc (DUO nebo Zebra) spojuje vlastnosti rolet a žaluzií. Látka rolety je utkaná ze střídajících se plných a transparentních pruhů. Roleta se skládá ze dvou řad této látky a jejich překrytím dochází k regulaci stínění interiéru. Látku na roletu Den a noc můžete vybírat z několika druhů látek a barev. Rádi Vám pomůžeme nejen s výběrem vhodné látky, ale zajistíme i instalaci a jejich záruční a pozáruční servis.

Doplňkové služby

Sítě proti hmyzu

Ekodoma - Sítě proti hmyzu
Ekodoma - Sítě proti hmyzu

Síť proti hmyzu představuje nejúčinnější ochranu proti hmyzu. Síť je z jemné síťoviny, v pevném rámu a je vhodná pro plastová, dřevěná a hliníková okna a dveře. Dodávané sítě vynikají svojí nenápadností, odolností a vysokou životností. Chraňte svůj domov při větrání ve dne, v noci.

Plisované sítě proti hmyzu

Stahovací sítě proti hmyzu

Ekodoma - Plisované sítě proti hmyzu
Ekodoma - Plisované sítě proti hmyzu

Plisované sítě proti hmyzu na okna a dveře jsou ideálním řešení pro místa, kde je potřeba, aby síť proti hmyzu byla posuvná např. na okně k vyhlédnutí, zalití květin na parapetu. 
Dále jejich využití oceníte, místo klasických balkónových sítí v pevném rámu, na terasách, v bazénovém zastřešení, u francouzských oken.  
Instalace a demontáž (před zimou) je jednoduchá a zabere pár minut. Můžete si vybrat z několika barevných variant rámů.

Chytrá domácnost

Detektory CO, alarmy, kamery

Ekodoma - Detektor CO
Ekodoma - Detektor CO

Mějte svoji domácnost pod kontrolou. Instalujeme inteligentní technologie, díky kterým bude vaše bydlení pohodlné a bezpečné. Nastavte si osvětlení, elektroinstalaci, termostat, alarm, kamery nebo zámky dveří na dálku skrze chytrý telefon.