Služby Ekodoma

Ekodoma zabezpečuje pozáruční servis oken a dveří z plastu, dřeva a hliníku, opravy kování a výměnu těsnění atd.

Domácnostem a kancelářím dále nabízíme interiérovou stínící techniku (žaluzie a rolety), klimatizační techniku různých typů (nástěnné, podstropní, mobilní) a produkty pro ochranu vaší domácnosti (sítě proti hmyzu, detektory CO a hlásiče požáru).


Konzultace ke všem službám jsou bezplatné, neváhejte a zavolejte nám.

Servis oken a dveří / seřízení, oprava oken

Plastová okna, hliníková okna, Eurookna

Pozáruční servis oken a dveří zahrnuje: vizuální prohlídku oken a posouzení úniku tepla, zjištění závady, kontrola stavu celoobvodového kování vč. jeho rámových protikusů, promazání pohyblivých částí kování, seřízení chodu křídla.

Stínící technika

Vertikální žaluzie, horizontální žaluzie, rolety

Zabýváme se prodejem, instalací a poradenstvím v oblasti interiérové stínící techniky pro okna, balkóny i terasy. Konzultace a zaměření u nás je zcela zdarma a máte možnost vybrat si z široké nabídky barevných odstínů a typů.

Sítě proti hmyzu

v pevném rámu, plisované - stahovací okenní sítě

Síť proti hmyzu představuje nejúčinnější ochranu proti hmyzu. Síť je z jemné síťoviny, v pevném rámu a je vhodná pro plastová, dřevěná a hliníková okna a dveře. Dodávané sítě vynikají svojí nenápadností, odolností a vysokou životností. 

Chraňte svůj domov při větrání ve dne, v noci.

Klimatizace značky Sinclair

Nástěnné klimatizační jednotky představují jednoduché a moderní zařízení, které vám zpříjemní každodenní pobyt v bytě, v domě, kanceláři nebo ordinaci. Pomůžeme vám vybrat správný typ klimatizace (nástěnné, podstropní, kazetové, monoblokové, multisplitové atd.) a ideální umístění jednotky. Nabízíme návrh a vypracování nezávazné nabídky ZDARMA. Kvalitní klimatizace s rychlým dodáním, odbornou montáží a pravidelným servisem.

Venkovní rolety - plastové, hliníkové

Předokenní rolety, venkovní žaluzie

Venkovní rolety snižují hladinu hluku, chrání vaše okna před znečištěním, umožňují větrání i přes spuštěnou roletu. Rolety lze ovládat ručně nebo elektrickým pohonem.

Venkovní roleta je až 10x účinnější než žaluzie vnitřní.

Rádi vám bezplatně poradíme s výběrem a vše zaměříme.

Chytrá domácnost

Detektory CO, alarmy, kamery

Mějte svoji domácnost pod kontrolou. Instalujeme inteligentní technologie, díky kterým bude vaše bydlení pohodlné a bezpečné. Nastavte si osvětlení, elektroinstalaci, termostat, alarm, kamery nebo zámky dveří na dálku skrze chytrý telefon.

Servis oken a dveří pro SVJ, BD a správní firmy

Společenství vlastníků jednotek a bytová družstva

Ekodoma - Servis oken a dveří pro SVJ, BD
Ekodoma - Servis oken a dveří pro SVJ, BD

Ekodoma nabízí výhodný servis oken a dveří pro bytová družstva a společenství vlastníků.
Realizaci zakázek předchází nezávazná schůzka, kde vám představíme celý postup servisních prací a následně připravíme cenovou nabídku na servis oken a balkónových dveří v jednotlivých bytových jednotkách. 

Seřízení oken České Budějovice Klimatizace Ostrava Servis oken Olomouc Údržba oken Pelhřimov Oprava oken Pardubice Seřízení plastových oken Český Krumlov Žaluzie Jindřichův Hradec Servis plastových oken Ostrava Stínící technika Prostějov Údržba plastových oken Brno Oprava plastových oken Holešov

Zpracování osobních údajů

Informační memorandum naleznete zde