Využijte možnosti konzultace ZDARMA Kontaktujte nás!

Posouzení stavu oken - konzultace ZDARMA


Firma EKODOMA se zabývá pozáručním hlavně preventivním servisem oken. Všem zákazníkům nabízíme bezplatnou konzultaci k posouzení stavu oken. Zajistíme abychom předcházeli závadám, pokud už nějaký problém s okny máte, zjistíme vady vašich oken a navrhneme způsob jejich odstranění. Doporučíme vám vhodné postupy a vypracujeme vám cenovou kalkulaci údržby. 


Nejčastější VADY OKEN A DVEŘÍ

se kterými se s včasným servisem nikdy NESETKÁTE!

* Rosení skel a tvorba kondenzátu
* Popraskané obvodové rámy a křídla
* Zdeformovaný profil křídla
* Zkorodované kování
* Skřípající a drhnoucí kliky
* Nefunkční těsnění
* Opakující se tvorba plísní na oknech a v jejich okolí
* Profukování okny nebo okolo oken 

Objednejte si naše služby

Vyplňte krátký formulář a my se vám ozveme co nejdříve.

* Souhlas se zpracováním osobních údajů

Uděluji tímto souhlas Ekodoma s.r.o. se sídlem Kamenná 3067/10, 723 00 Ostrava - Martinov, IČ: 07508786 (dále jen "správce"), aby ve smyslu nařízení č. 679/2016 o ochraně osobních údajů fyzických osob (dále jen "GDPR") zpracovával osobní údaje pro účely zpracování databáze spotřebitelů. Údaje budou správcem zpracovány do odvolání souhlasu. S výše uvedeným zpracováním uděluji výslovný souhlas. Dle GDPR máte právo: vzít souhlas kdykoliv zpět, požadovat informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme, požádat vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů, vyžádat si přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, požadovat opravu, výmaz osobních údajů, omezení zpracování a vznést námitku proti zpracování.

Napsali jste nám...

Dobrý den,

mám v bytě 5 oken (z toho dvě stará, která mají v zimě tendenci se rosit a plesnivět), 1x francouzské okno a pak ještě jeden výstup (balkonové dveře) na zahradu. Rád bych udělal servis těch 2 starých oken a rychlou kontrolu/konzultaci o oknech a dveřích nových (nové = 2 roky nové). Nyní by možné se na něčem takovém domluvit?

Děkuji, s pozdravem

A.P., České Budějovice 

9.9.2022

Dobrý den, chtěl bych provést seřízení chodu oken a kontrolu těsnění oken v RD.

J.G., Stará Ves nad Ondřejnicí

7.9.2022 


Jedná se o byt 3+1 v panelákovém domě, prosím raději telefonujte, děkuji
manželé V.

J.V., Vratimov

2.9.2022

Dobrý den, potřebovala bych zajistit opravu plastového okna - nefunguje otevírání/zavírání.

M.O., Olomouc

7.9.2022 


Dobrý den,hledám firmu pro pozáruční servis plastových oken v celkem 48 bytech,dva vchody.
Žádám o konzultaci.
předseda představenstva D. V.

BD, Ostrava - Poruba

2.9.2022


Dobrý den, potřebovala bych opravit balkonové okno, které mi bohužel celé vypadlo z pantu, plus se kouknout na zoubek i ostatním oknům v bytě. Mohli bychom se domluvit na prohlídku a nabídnutí ceny? Děkuji a přeji krásný den

K.M., Ostrava

30.8.2022

Dobrý den,
Po letech by si naše plastová okna zasloužila odborný servis, zároveň uvažujeme o sítích proti hmyzu, proto bych se ráda poradila o možnostech. Děkuji předem.

L. K., Frýdlant nad Ostravicí

4. 8. 2022

Mám problém se zavíráním dveří (francouzské dveře).
Zároveň bych chtěl pořídit klimatizaci (multisplit...) do 3 místnosti v patře RD.

A. O., Lomnice nad Lužnicí

3. 8. 2022

Dobrý den, nefunguje zavírání (klika) u okna, je tedy otevřená ventilačka nebo mikro větrání, tudíž okno ani nejde naplno otevřít sni zcela zavřít. Děkuji za odpověď

P. V., Ostrava

10. 6. 2022

Dobrý den,hledám pro naše BD firmu, která by na začátku října t. r. provedla v našem panelovém domě (98 bytů) servisní prohlídku a následnou případnou opravu plastových oken a balkonových dveří. V domě máme 225 ks třídílných oken, 52 ks jednodílných oken, 52 ks balkonových dveří a 17 ks sklepních okének. Okna od společnosti VEKRA byla osazena v roce 2005. 

L.H., Praha 10

8.6.2022

Dobrý den,
měla bych zájem o servis oken. Nevím o jakou značku oken se bohužel jedná, jelikož okna dělal předchozí majitel bytu. V rámci servisu oken bych měla zájem o přetěsnění rámů i křídel, výměnu všech krytek a celkové seřízení. Jedná se o 5 dvoukřídlých oken a jedny balkonové dveře. 

M. V., Odry

22.5.2022

Dobrý den, potřeboval bych opravit a seřídit balkónové plastové dveře, nelze je úplně dovřít, zůstane vždy otevřený ventilační otvor. Možná bude nutné vyměnit kování.
Prosím o kontakt a domluvu termínu opravy v Ostravě Svinově.

L.H., Ostrava

15. 04. 2022

Dobrý den - potřebujeme opravit otvírání - klika na eurookně okně děkuji

T.R., Terlicko Hradiště

31. 03. 2022

Dobrý den, potřeboval bych vyměnit horní pant otevíravého plastového okna včetně rámového dílu a čepu na okně značky Sonarol. Nejedná se o výklopné okno. Ulomil se mi díl na horizontální částí kování okna, který drží aretační šroub a pouze okenní díl se již neprodává, tedy nutno vymenit i část díl s čepem, který drží v rámu. Děkuji za nabídku

M. D., Vyšní Lhoty 

28. 03. 2022

Prosím o nabídku seřízení oken - 9x dvoukřídlé okno, 2x jednokřídlé okno malé, 1x dvoukřídlé balkónové dveře, 1x vchodové dveře a opravu kování jednoho velkého okna - nejde otevírat ventilace. Vše jsou dřevěná eurokokna/dveře 68 mm s kováním ROTO NT v rodinném domě.

P.Ř., Borovany 

25. 03. 2022

Dobrý den,mám zájem o konzultaci i servis plastových oken v bytě.Děkuji za zpětnou vazbu,

A. H., Ostrava 

21. 03. 2022

Dobrý den, chtěl bych poprosit o konzultaci technika na pozáruční servis oken. Kolem oken profukuje a kliky nejdou dotáhnout do pozice, kdy je okno úplně uzavřeno. Plastová okna výrobce Omlux.Děkuji.

M. W., Ostrava 

20. 03. 2022

Dobrý den přejí, hledám firmu, která by mi dokázala přetěsnit a seřídit vchodové dveře + francouzské okno na terasu. Jedná se o dřevěný materiál. V jarním období se mi do rodinného domu tlačí mravenci a při pohledu na ,,škvírky ,, je mi jasné, kde najdou cestu. Snad se obracím na správné místo.

M. B., Ostrava 

14. 03. 2022

Dobrý den,
rádi bychom, abyste v našem domě provedli kontrolu stavu všech oken. Děkuji a přeji pěkný den. 

N. H., Teplice

13. 03. 2022

Dobrý den, žiji v panelovém domě a chtěla bych Vás požádat o kontrolu oken v bytě 3+1. Jedná se mi o kontrolu těsnění, pantů a seřízení klik, aby se daly dobře otáčet.Také o radu se zabezpečením oken kvůli dětem.Děkuji

Z. Ch., Ostrava 

09. 03. 2022

Hezký den,
měl bych zájem o servis /přetěsnění a seřízení/ oken rodiného domu v Kostelci na Hané. Ideálně někdy v měsící dubnu. Prosím kontaktujte mne. Děkuji vám. 

M. D., Kostelec na Hané

28. 02. 2022

Dobrý den,
jsem předseda samosprávy bytů v majetku SBD Vítkovice.
Máme zájem o servis oken v našich 2 domech, 4 vchodech, 69 bytů.
Jedná se základní servis oken - utažení, promazání.Prosím o informaci, zda by měla firma o naši zakázku zájem?V jakém termínu by došlo k realizaci?Prosím o nabídku ceny.
Předpokládám, že zájem budou mít cca 2/3 bytů.
Někteří budou určitě potřebovat i výměnu těsnění, klik, ale to pak bude řešeno individuálně.Prosím o informace na můj e-mail.Děkuji.

R.P., Ostrava-Dubina

22. 02. 2022

Dobrý den,
tímto bych Vás chtěl poprosit o cenovou nabídku předpokládané náklady na kompletní servis (pokud máte v naší lokalitě pobočku partnera) okenních výplní panelového domu č.p.520 Kamenice nad Lipou v převážně členění tříkřídlová okna ve všech bytech včetně chodeb a společných prostorech v počtu: tříkřídlá - 31ks, balk.sestava (dveře,okno) - 8ks, sklep malé 4ks
předem děkuji za nabídku

R.D., Kamenice nad Lipou

21. 02. 2022

Prosím o cenovou kalkulaci výměny hliníkové bílé předokenní žaluzie š.150 v 150cm, ruční ovládání vlevo.

M.Z., Uh. Hradiště

20. 02. 2022

Přestěhovali jsme se do nového bytu kde je nutný servis oken. V některých místnostech je slyšet pískání - houkání zřejmě zapříčiněnou špatným servisem oknem nebo žádným. Rádi bychom tedy slyšeli radu odborníka, vybrali správně řešení.

J.B., Ostrava

20. 02. 2022

Dobrý den,
Koupili jsme dům, kde před 20 lety byly měněny okna za plastová. Chtěl bych si u vás objednat kontrolu stavu oken a seřízení, neboť přes ně dost táhne.

K.J., Ostrava

18. 02. 2022

Prosím o cenovou kalkulaci předokenních rolet v paneláku. Rozměry : š. 165 cm
výš. 148 cm
stejné 2x
hliníkové, bílé barvy, ruční ovládání levé. 

A.G., Frýdek-Místek

10. 02. 2022

Dobrý den, mám problém s plastovým oknem na bytě, které nejde otevřít na ventilačku a v rámci toho bych chtěla zkontrolovat i druhé okno, které se jeví, že časem by mělo stejný problém.

L.B., Hlučín

07. 02. 2022

Dobrý den, měl bych zájem o servis u oken v bytě. Výměna těsnění, kování, okna se rosí, dělá se v nich plíseň.

Děkuji za nabídku

Š.M., Fulnek

31. 01. 2022

Dobrý den, potřebujeme zkontrolovat a vyměnit těsnění dřevěných eurooken.

Firma SKY, Frýdlant nad Ostavicí

26.01.2022

Dobrý den,
potřebovala bych prosím seřídit plastová okna, případně doplnit těsnění. Děkuji 

K.Š., Opava

20. 01. 2022

Dobrý den, potřeboval bych opravit zámky u balkonových dveří. Balkonové dveře se velmi špatně zajišťují a při výklopu ventilačky se otevřou celé dveře. Děkuji.

I.P., Ostrava

19. 01. 2022

Chtěl bych objednat prohlídku a následný servis-opravu-výměnu kování plast.oken bytu v panelovém domě.Jedná se o :
a/.2ks- balkonové dveře (kování otvír.+vykláp.) b/.2ks-okno 60x145cm (kování otvír.+vykláp.)
c/.2ks okno120x150cm (kování otvír.+vykláp.)

J. F., Praha

19. 01. 2022

Dobrý den, prosím o seřízení a servis oken a dveří v rodinném domě. Jedná se o 7 oken, 2 balk. dveře a jedny plastové vchodové dveře Děkuji.

A. Š., Stará Ves nad Ondřejnicí

17. 01. 2022

Dobrý den potřeboval bych opravit balkonové dveře poškozené "kování a panty". Chtěl bych se zeptat, kolik by to u vás stalo, popřípadě zda je možná nějaká konzultace. Předem děkuji za odpověď.

M.Z., Ostrava

17. 01. 2022

Dobrý den.
Máme v bytě posuvné plastové dveře z profilu GEALAN řady S8000 IQ opatřené kováním ROTO NT. Spodní kování nedávno prasklo.
Zatím jsme nenašli specialisty, kteří by opravu provedli. Všichni se vymlouvají, že to kování se už nevyrábí. Nebyla by to pro vás výzva?
Děkuji. 

J. Č., Frýdek-Místek

10. 01. 2022

Dobrý den,
Chtěla bych servis všech oken v 3+1 bytě.
Všechny se rosí. 

J. J., Ostrava

23. 12. 2021

Dobrý den,
poptávám opravu / seřízení balkónových dveří.
Kování je Roto Centro 101.

T.W., Hlučín

14. 12. 2021

Dobrý den,
prosím potřeboval bych seřídit a opravit těsnění u pastových oken a dveří na balkon.
Děkuji 

J. F., Dobrá

13. 12. 2021

Dobrý den. Poptávám pozáruční servis plastových oken. Jedná se o 5 okenních tabulí kdy 4 ks tvoří tzv. dvojokna a jedna je jednoduché okno.

L.K., Štěpánovice

12. 12. 2021

Dobrý den, prosím o prohlídku a kalkulaci seřízení a servisu oken a dveří na balkón v bytě. Tvoří se na nich kondenzace a profukuje. Jedno okno drhne při používání v létě. Děkuji.

D.K., Ostrava

05. 12. 2021

Dobrý den, potřeboval bych seřídit, opravit těsnění u oken, francouzského okna (profukují). U dveří na balkón drhne klika, chtělo by to taky seřídit.
Děkuji 

 

J.J., Bílovec

30. 11. 2021

Dobrý den,
doma nás trápí každodenní rosení oken ve všech místnostech a v těchto dnech je to nejhorší. Pod okny na parapetu se tvoří loužičky ze stékající vody. Předem děkuji za kontaktování.  

M.K., Ostrava

29. 11. 2021

Dobrý den,
chtěl bych Vás požádat o servis všech dřevěných oken v rodinném domku. U balkónových dveří drhne klika a u jednoho okna pravděpodobně bude třeba výměnit rohového kování (asi Maco). Děkuji. S pozdravem. 

J.Z., Václavovice

24. 10. 2021

Dobrý den
potřebovala bych servis v RD více oken a balkonových dveří.
Drhne tam nejspíš kování při zavírání a profukuje to taky. Okna jsou staré cca13let.
Chtěla bych si domluvit sevis a případnou opravu
Děkuji za odpověd 

K.S., Ostrava

15. 10. 2021

Prosím o prohlídku 5ti plastových oken v bytě a cenovou kalkulaci na jejich opravu - kování a těsnění.
Děkuji

M.M., Ostrava

14. 10. 2021

Dobrý den,
prosím o nabídku kontroly a seřízení oken v domě Hornopolní 39, Moravská Ostrava.
23 bytů, 2x3+1, 14x2+1, 7x1+1, 16x balkon. 

M.Ř., Ostrava

08. 09. 2021

Zpracování osobních údajů

Informační memorandum naleznete zde