DETEKTORY A HLÁSIČE / ALARMY

Mějte svoji domácnost pod kontrolou, buďte doma v bezpečí! Detektory jsou svými rozměry malá zařízení, ale funkcí nenahraditelná zařízení, která ochrání nejen majetek, ale hlavně lidské životy. Hasičské sbory doporučují vybavit každou domácnost hlásiči požáru popř. detektory proti úniku CO.

Ekodoma Vám pomůže určit správný počet detektorů, navrhne jejich rozmístění ve vaší domácnosti a správně vám detektory nainstaluje.

Chytrá domácnost

Detektory CO, detektory kouře, alarmy, kamery

Ekodoma - Detektory CO, kouře, alarmy
Ekodoma - Detektory CO, kouře, alarmy

Mějte svoji domácnost pod kontrolou. Instalujeme inteligentní technologie, díky kterým bude vaše bydlení pohodlné a bezpečné. Nastavte si osvětlení, elektroinstalaci, termostat, alarm, kamery nebo zámky dveří na dálku skrze chytrý telefon. 

Hlásič požáru a kouře

Detektor požáru a kouře

Ekodoma - hlásič požáru a kouře
Ekodoma - hlásič požáru a kouře

Hlásič požáru a kouře je jednoduché zařízení, které vás upozorní na vznikající požár. Obsahuje detektor požáru s hlasitou akustickou a vizuální signalizací. Při požáru umírá na otravu kouřem 95 % obětí. Ochraňte sebe, rodinu, majetek instalací hlásiče požáru a kouře.

Ekodoma vám poradí s rozmístěním a instalací hlásičů ve vašem bytě, domě a kancelářích.

Detektor CO

Detektor plynů - hlásič oxidu uhelnatého

Ekodoma - Detektor CO
Ekodoma - Detektor CO

Oxid uhelnatý (CO) není vidět ani cítit. Každoročně má na svědomí otravu 154 000 lidí. Bývá to zapříčiněno závadou na plynovém zařízení nebo ucpaným komínem. Ochraňte sebe a svou rodinu instalací detektoru CO s opticko-akustickou signalizací.
Máte doma např. plynový sporák, karmu, plynový kotel, krbová kamna, krb? V každé místnosti s tímto zařízením by měl být detektor CO, který hlídá 24 hodin denně váš dům či byt.

Zpracování osobních údajů

Informační memorandum naleznete zde