KLIMATIZACE

Nástěnné klimatizační jednotky představují jednoduché a moderní zařízení, které vám zpříjemní každodenní pobyt v bytě, v domě, kanceláři nebo ordinaci.


Ekodoma nabízí klimatizace značky Sinclair pro jejich dlouhou tradici, bezproblémovou montáž, téměř bezporuchový provoz, příznivou cenu v poměru cena / výkon.    


Klimatizace se skládá ze dvou částí:
  • Vnitřní jednotka umístěná v interiéru
  • Venkovní jednotka s kompresorem umístěná mimo objekt

Nástěnná klimatizace má tyto výhody:
  • Nízké provozní náklady
  • Nízkou hlučnost zařízení
  • Designové provedení

Ekodoma vám pomůže:
  • Vybrat správný typ jednotky s ohledem na velikost místnosti a počet osob pobývajících v prostorách
  • Vybrat správné umístění jednotky s ohledem na zatížení stropu, stěn


Ekodoma nabízí návrh a vypracování nezávazné nabídky ZDARMA i v případě potřeby osobní prohlídky prostor našim technikem.

Nástěnné klimatizace

klimatizace značky Sinclair za příznivé ceny

Ekodoma - nástěnné klimatizace Sinclair
Ekodoma - nástěnné klimatizace Sinclair

Klimatizace značky Sinclair je cenově dostupné řešení pro domácnosti, kanceláře, ordinace. Jednoduchá regulace teploty, možnost ovládání i přes Wifi modul nebo dálkové ovládání. Nástěnné klimatizace jsou opatřeny zdravotními filtry a díky ekologickému chladivu šetří životní prostředí. Můžete vybírat z několika druhů nástěnných klimatizací, které zaujmou elegantním designem a nepůsobí v prostoru rušivě.

Ekodoma Vám s výběrem pro vás vhodné klimatizace pomůže, konzultace je zdarma - neváhejte a volejte!

Multisplitové venkovní jednotky

pro instalaci 2 - 9 vnitřních klimatizačních jednotek

Ekodoma - multisplitové jednotky
Ekodoma - multisplitové jednotky

V případě, že potřebujete klimatizovat více místností stačí si pořídit multisplitovou jednotku, která umožňuje napojení na několik vnitřních jednotek. Každá vnitřní jednotka může být typově jiná (podstropní, kazetová, běžná), ale vždy musí být od stejného výrobce a kompatibilní řady. Na 1 venkovní multisplitovou jednotku můžete připojit až 9 vnitřních klimatizačních jednotek.

Kazetové klimatizační jednotky

pro instalace do místností s dvojitými stropy

Ekodoma - kazetové klimatizace
Ekodoma - kazetové klimatizace

Kazetové (stropní) klimatizace jsou vhodné pro instalaci do dvojitých stropů. Oproti základním nástěnným klimatizacím má kazetová klimatizace 4 výstupy vzduchu pro rovnoměrnou výměnu vzduchu v místnosti. 

Ekodoma vám představí všechny modelové řady a poradí, kterou stropní klimatizaci vybrat s ohledem na výkon chlazení / topení.

Podstropně - parapetní klimatizace

pro instalaci do místností bez dvojitých stropů

Ekodoma - podstropně - parapetní klimatizace
Ekodoma - podstropně - parapetní klimatizace

Podstropně - parapetní klimatizace jsou ideální pro místnosti bez dvojitého stropu nebo bez možnosti instalace přímo na stěnu. Tyto jednotky mohou stát samostatně ve svislé poloze jako topná tělesa (radiátory).

Samozřejmostí je výběr z několika modelových řad o různých výkonech chlazení a topení, možnost ovládání dálkovým ovladačem přenosným nebo nástěnným.

Zavolejte nám, rádi si s vámi nezávazně o ideálním řešením přímo pro vás popovídáme.

Monoblokové klimatizační jednotky

mobilní klimatizace, lokální klimatizátory

Ekodoma - monoblokové jednotky
Ekodoma - monoblokové jednotky

Mobilní klimatizační jednotky se samostatnými funkcemi pro chlazení, topení a odvlhčování s možností venkovního využití a 24 hodinovým časovačem.

Mobilní klimatizace je nejrychlejší řešení chlazení vašeho bytu, kanceláře bez nutnosti většího stavebního zásahu. Ideální především pro byty v panelákovým domech nebo pro bytové domy, kde je zakázáno instalovat venkovní klimatizační jednotky na fasády domů.

Zpracování osobních údajů

Informační memorandum naleznete zde